Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Zdjęcie nawet za 3,5 tys. zł

Już po raz piętnasty amatorzy staną w szranki konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Tematem tegorocznej edycji konkursu jest „Łączy nas Mazowsze”.

 Wystarczy zrobić zdjęcie nawiązujące do tegorocznego hasła – liczy się kreatywne podejście, treść oraz jakość zdjęcia. Z udziału w konkursie wyłączone są osoby zajmujące się zawodowo fotografią, osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat zdobyły nagrodę w konkursie lub brały udział w warsztatach organizowanych w ramach konkursu, pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Osoby poniżej 18 roku życia musza przedstawić zgodę rodziców.

Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia. Maile z załączonymi plikami (skanem formularza zgłoszeniowego i zdjęciami) należy przesłać do 31 lipca na adres: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl. Tegoroczna edycja konkursu przeprowadzona będzie jednoetapowo. Spośród prac wykonanych i nadesłanych przez uczestników, Jury oceni i wybierze 5 zwycięskich zdjęć. Laureat pierwszego miejsca otrzyma 3,5 tys. zł, drugiego – 2,5 tys. zł, trzeciego – 2 tys. zł. Przyznane zostaną również dwa wyróżnienia (700 zł) Dodatkowo zwycięskie fotografie wezmą udział w głosowaniu internautów, w trakcie którego internauci wybiorą laureata konkursu publiczności ( 1 tys. zł). Głosowanie odbędzie się na stronie www.facebook.com/Mazowsze.serce.Polski . Uczestnik konkursu, którego zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów (like’ów) otrzyma nagrodę publiczności.

 Formularze zgłoszeniowe są dostępne wraz z regulaminem konkursu na stronie mazovia.pl. Wszelkie informacje o konkursie można otrzymać pod nr tel. (22) 59 79 532 i (22) 59 79 534 lub wysyłając pytania na adres e-mail: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl.

opr. ap

 

 

A A A
01-07-2020
godz.12:18


Sochaczew
Sochaczew
nadchodzące wydarzenia
Sochaczew

piątek, 25.09.2020 r. 3003353 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy