Orkan wygrywa w sparingach

Na murawę wybiegli też piłkarze sochaczewskiego Orkana. Zespół prowadzony przez Józefa Szajewskiego rozpoczął już przygotowania do sezonu w Płockiej Lidze Okręgowej, który wystartuje 1 sierpnia. W rozegranych test-meczach drużyna z ul. Warszawskiej pewnie wygrała z Orłem Kampinos i Zorzą Szczawin Kościelny.

W niedzielę 7 czerwca na płytę boczną przy ulicy Warszawskiej wyszły jedenastki Orkana Sochaczew i Orła Kampinos. Wynik spotkania dla gospodarzy otworzył debiutujący w drużynie seniorów, grający na prawej pomocy, 16-letni Mateusz Kaczorowski. Kolejne gole w pierwszej połowie zdobył niezawodny Cezary Czarnecki. Trafił do bramki czterokrotnie, ale sędzia nie zaliczył jednego gola. Przy ostatniej sytuacji, tuż przed przerwą, arbiter odgwizdał faul na bramkarzu Orła i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:0. Po wznowieniu gry Orkan nadal dominował. Ponownie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Cezary Czarnecki, jedno trafienie dołożył jeszcze Sebastian Wójcik. Orkan wygrał 7:0.

Kolejnym sparingpartnerem Orkana była ekipa Zorzy Szczawin Kościelny. Test-mecz (3x30 minut) rozegrano w sobotę 13 czerwca przy ul. Warszawskiej. Pierwsza tercja zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej obie drużyny zdobyły po bramce. Orkan zdominował rywali w ostatniej części meczu, który wygrał 2:0. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli w całym spotkaniu 3:1. Dwukrotnie na listę strzelców w drużynie Orkana wpisał się Sebastian Wójcik. Jedno trafienie zaliczył Cezary Czarnecki.

Trzeci mecz towarzyski ekipa Józefa Szajewskiego zagra na wyjeździe. W niedzielę 21 czerwca o godz. 16.00 zmierzy się z zespołem Naprzód Brwinów.