Czas wybrać szkołę średnią

Zachęcamy uczniów klas ósmych szkół podstawowych do zapoznania się z ofertą szkół średnich działających na terenie powiatu sochaczewskiego. A tego, jakie klasy powstaną w roku szkolnym 2020/21, zajęcia z których przedmiotów rozszerzonych i języków obcych będą się w nich odbywać, i w których szkołach dostępny będzie wymarzony kierunek - można się dowiedzieć na platformie internetowej: sochaczew.edu.com.pl/kandydat, z zakładce „oferta”.

Do wyboru są trzy rodzaje szkół: licea ogólnokształcące, technika i branżowe szkoły I stopnia. Na platformie znajdziemy oferty pięciu szkół publicznych działających na terenie powiatu sochaczewskiego: Liceum Ogólnokształcącego im. F. Chopina, Zespołu Szkół im. J. Iwaszkiewicza, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego, Zespołu Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zespołu Szkół w Teresinie.

Na platformie znajdziemy listę nowych klas pierwszych oraz szczegóły dotyczące kryteriów rekrutacji i toku nauczania na każdym z wybranych kierunków. Dostępne są również terminy składania aplikacji, ogłoszenia list przyjętych w poszczególnych szkołach.

Wykaz nie obejmuje niepublicznych placówek. Przykładowo nie ma w nim oferty Zespołu Szkół Kształcenia Zawodowego w Sochaczewie mieszczącego się przy ul. Stadionowej. Z jego ofertą można się zapoznać na stronie zskz.com.pl.

A A A
23-03-2020
godz.13:14
 


nadchodzące wydarzenia

sobota, 28.03.2020 r. 2785396 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy