Sochaczew Sochaczew Sochaczew
Wnioski do CEIDG

Przypominamy, że wniosek do CEIDG można złożyć online bez wychodzenia z domu przez stronę CEIDG

 

Wniosek o wpis do CEIDG najwygodniej jest złożyć przez internet. W tym celu wejdź na stronę internetową www.ceidg.gov.pl. Zarejestruj się, wypełnij formularz CEIDG-1 i podpisz go elektronicznie za pomocą bankowości internetowej, Profilem Zaufanym lub podpisem elektronicznym.

Ważne! Jeśli składasz wniosek o wpis do CEIDG przez internet nie możesz skorzystać z pełnomocnika.

Przez stronę banku

Wniosek online możesz złożyć także poprzez bankowość internetową wybranych banków. Pamiętaj jednak, że za pośrednictwem banku zarejestrujesz jedynie firmę. Pozostałe formalności, takie jak rejestracja w ZUS lub rejestracja jako podatnik VAT możesz załatwić w urzędzie albo online poprzez PUE ZUS lub Portal Podatkowy.

Ważne! Jeśli jeszcze nie masz Profilu Zaufanego możesz go szybko uzyskać przez Internet, wystarczy, że korzystasz z bankowości elektronicznej.

Po uzyskaniu Profilu Zaufanego załóż konto w CEIDG aktywuj je klikając w link, który zostanie Ci wysłany na adres mailowy oraz zaloguj się.

Wypełnij wniosek CEIDG-1 i podpisz go (przycisk "podpisz i wyślij wniosek"). Dowodem złożenia wniosku będzie Urzędowe Poświadczenie Odbioru, które zostanie wysłane do Ciebie mailem.

Wniosek możesz złożyć w kilku prostych krokach

1 załóż Profil Zaufany jeśli jeszcze go nie posiadasz

2 załóż konto w CEIDG

3 aktywuj je (maila aktywacyjnego znajdziesz w swojej skrzynce pocztowej)

4 zaloguj się

5 przygotuj wniosek

6 podpisz i wyślij wniosek

 

Kontakt telefoniczny z Referatem Obsługi Inwestora i Działalności Gospodarczej: 46 862 22 35 wew. 307 lub 515 786 587 w godzinach 8.00 - 16.00.

A A A
27-03-2020
godz.12:18
 


nadchodzące wydarzenia

poniedziałek, 08.03.2021 r. 3153394 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy