Porażka i remis w sparingach

Piłkarze pierwszej drużyny Bzury Chodaków rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej w Płockiej Lidze Okręgowej. Rozgrywki wystartują w weekend 21-22 marca. Tymczasem biało-zieloni szlifują formę w sparingach.

Dwa z siedmiu test-meczów drużyna Pawła Rzymowskiego ma już za sobą. W sobotę 1 lutego Bzura zagrała na wyjeździe z Wichrem Kobyłka. Chodakowianie przegrali 4:2 (2:1). Bramki dla biało-zielonych zdobyli Jan Wierzbicki oraz jeden z testowanych zawodników. Z kolei w minioną niedzielę, 9 lutego, wyjazdowy mecz z Mazurem Radzymin zakończył się bezbramkowym remisem.

W najbliższych tygodniach chodakowski zespół rozegra jeszcze pięć test-meczów. Rywalami Bzury będą drużyny: Madziar Nieporęt, Pelikan II Łowicz, Pogoń II Grodzisk Mazowiecki, Orzeł Nieborów oraz Promyk Nowa Sucha.

Przypomnijmy po rundzie jesiennej z bilansem siedmiu zwycięstw, dwóch remisów i czterech porażek z 23 punktami na koncie Bzura Chodaków zajmuję czwarte miejsce w tabeli Płockiej Ligi Okręgowej. Do lidera Orła Goleszyn traci sześć punktów. Odrobienie strat i walka o awans do IV ligi wciąż pozostają zatem realne.

A A A
12-02-2020
godz.14:24
 


nadchodzące wydarzenia

czwartek, 13.08.2020 r. 2941480 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy