Ferie zaczniemy otwartym dla wszystkim piknikiem pod dachem

Przez trzy dni, między godziną 9.00 a 18.00, na dzieci czekać będzie 25 tys. klocków, darmowy popcorn, symulatory komputerowe, quady, a o dobrą zabawę zadbają animatorzy gier. 10, 11 i 12 lutego zapraszamy całe rodziny na piknik pod hasłem "Zima za oknem, lato w sercach – nudę zabawą przeganiamy".

Trzydniowy edukacyjny piknik rodzinny, organizowany przez Urząd Miejski, odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. R. Kaczorowskiego. Przyjść może każdy. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne. Ponieważ to oferta dla całych rodzin, pole zabawy będzie podzielone na tematyczne strefy:

DLA BOBASÓW
Tu rodzice będą mogli razem ze swoimi maleństwami pobawić się i odpocząć. Miejsce przeznaczone dla maksymalnie trzylatków to zabawki, "dmuchany zamek", sztalugi, basen z piłeczkami, kosz pełen zabawek, specjalne wykładziny i maty do zabawy.

ZABAWA I PRACA TÓWRCZA
To miejsce tworzenia obrazków, wyklejanek, plastelinowych postaci, biżuterii z koralików, cekinów, makaronów, muszelek itp.

FRAJDA Z KLOCKAMI
Na zainteresowanych czekało będzie 25 tysięcy drewnianych klocków, z których można wyczarować niezliczoną ilość kształtów, figur, budowli morskich i czego tylko dusza zapragnie.

KUCHNIA
Miejsce, w którym dzieci pod okiem instruktora tworzyć będą zaczarowane smakołyki ze świeżych produktów. Tu czekał będzie również darmowy popcorn.

BUDOLANDIA
W tej strefie dzieci spróbują swoich sił jako budowniczowie i mali mechanicy, gdyż ich zadaniem będzie zbudowanie np. maszyny drogowej, samochodu, czy samolotu. Do dyspozycji dzieci będą klocki konstrukcyjne, zestawy do skręcania typu "mały majsterkowicz", elektryczne mini wkrętarki, śrubokręty itp. narzędzia.

MALOWANE BUŹKI
Każde z dzieci, gdy tylko zechce, może zostać piratem, zwierzakiem lub bohaterem z bajek. Doświadczone wizażystki wykonają makijaż gwiazdy, dobiorą maluchom najmodniejsze w sezonie kolory i dodatki. Nie zapomną o brokatach i koralikach.

DOSIĄDŹ QUADA
Uczymy nasze dzieci bezpiecznego poruszania się na drogach, zasad ruchu drogowego, znaczenia znaków drogowych.

DLA AMATORÓW CYFROWEJ ROZRYWKI
Przy wykorzystaniu komputerów i projektora cyfrowego goście przeniesieni zostaną w nowoczesny, wirtualny świat. Dzieci będą miały możliwość ścigać się super autami i rozgrywać mecze piłkarskie na światowym poziomie.

STWÓRZ MAŁY ZESPÓŁ MUZYCZNY
Każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w słonecznym karaoke, a do dyspozycji będą znane dzieciom i ich rodzicom muzyczne hity. W strefie grania będą dostępne instrumenty - perkusja, gitara klasyczna, gitara elektryczna.

Wszystkie koszty związane z piknikiem pokrywa sochaczewski ratusz.

A A A
03-02-2020
godz.11:30
 


nadchodzące wydarzenia

czwartek, 13.08.2020 r. 2941368 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy