Przejście pod Bzurą - wykonane

Budowa sieci wodociągowej w ulicy Wodociągowej i przejście pod rzeką na ukończeniu. Nowa sieć wodociągowa wkrótce zostanie oddana do użytkowania.

Budowa sieci wodociągowej wraz z przejściem pod rzeką Bzurą w dzielnicy Chodaków zostanie ukończona już pod koniec października br. Wykonawca robót Zakład Usługowy MARTEL s.c. zakończył układanie wodociągu PE Ø 160 długości 459 m, wraz z przejściem pod Bzurą wykonanym metodą przewiertu sterowanego. Trwa wykonywanie przyłączy w pasie drogowym ulicy Wodociągowej. Przewidywany czas zakończenia prac to 31 października 2019 r. Koszt wykonania zadania wyniósł 233 700 zł brutto i był niższy od kosztorysu inwestorskiego.

Budowa kolejnego odcinka nowego wodociągu była podyktowania złym stanem technicznym infrastruktury wodnej, zlokalizowanej częściowo na terenach prywatnych, oraz koniecznością zlikwidowania odcinka sieci wodociągowej podwieszonej pod mostem w ulicy Mostowej w związku z planowaną przebudową tego obiektu.

Spółka dziękuje wszystkim Mieszkańcom za cierpliwość i wyrozumiałość podczas prowadzenia robót w szczególności w chwilowych przerwach w dostawie wody.

ZWiK - Sochaczew

 

A A A
10-10-2019
godz.10:46
 


nadchodzące wydarzenia

wtorek, 25.02.2020 r. 2747540 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy