Świetna zabawa przy Korczaka

Na placu zabaw przy osiedlu Korczaka zainaugurowany został sezon Festynów Rodzinnych. Mimo żaru lejącego się z nieba wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem młodych sochaczewian.

Dorośli również chętnie przyłączyli się do zabawy. Wydarzenie prowadził niezastąpiony w takich sytuacjach Piotr Milczarek (w roli Wujcia Wariatuńcia), a asystowała mu naczelnik Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych Agata Kalińska. Z pomocą przyszli również przedstawiciele działającego przy MOPS Klubu Wolontariuszy. Zapewniło to świetną zabawę. Nie zabrakło baniek mydlanych, malowania buziek, zabawy z chustą oraz zabaw i konkursów. Zwycięzcami byli wszyscy. Każdy otrzymał nagrody i upominki. Ich fundatorami były firmy Bakoma i Mars Polska, oraz Urząd Miasta w Sochaczewie. Nagrodę specjalną, dla rodziny która stawiła się na pikniku w najliczniejszym składzie, ufundowała firma Procter & Gamble.
Kolejne podobne zabawy czekają na najmłodszych już w sobotę 6 lipca (Integracyjny Ogród Zabaw przy al. 600-lecia) oraz 7 lipca (plac zabaw na Trojanowie). W imieniu organizatorów zapraszamy. (seb)

 

A A A
03-07-2019
godz.10:27
 


nadchodzące wydarzenia

wtorek, 25.02.2020 r. 2747399 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy