Pasowanie na Przedszkolaka - Motylki

Dzień 28 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci z oddziału Motylki i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

W uroczystości brali udział rodzice, nasza pani dyrektor Monika Radwańska-Komosa a także dyrektor Miejskiego Integracyjnego Żłobka w Sochaczewie Ewa Lembke.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia bardzo bogatej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były  piosenki, wierszyki, tańce a nawet gra na instrumentach. Po części artystycznej pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał książkę z dyplomem pasowania, medal z symbolem grupy oraz słodkie rożki z niespodziankami. Dzieci otrzymały również prezenty od pani Ewy Lembke- książeczki z kolorowankami oraz puzzle. Ogromnie dziękujemy!!!

Wszystkim podobała się zabawa, chociaż w niejednym oku mam pojawiły się łzy wzruszenia.

Zwieńczeniem uroczystości był wspólny poczęstunek, który przygotowali rodzice. Bardzo dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

Uroczystość ta pozwoliła rodzicom, nauczycielkom i dzieciom zintegrować się. Była również świetną okazją do poznania, nabytych przez 3 miesiące uczęszczania do przedszkola, umiejętności dzieci. Było to również oficjalne zakończenie i ewaluacja programu adaptacyjnego. Teraz dzieci z dumą mogą powiedzieć – Mamo, tato – jestem przedszkolakiem!

Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za obecność i dopingowanie małych Motylków.

To był wspaniały dzień pełen emocji i wielu wzruszeń!!!


Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

Dumne wychowawczynie

  

A A A
03-12-2018
godz.22:54


nadchodzące wydarzenia

wtorek, 26.05.2020 r. 2849620 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy