Tubisowy flashback
wiadomość pochodzi z:  „Ziemia Sochaczewska”

Grudzień w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 rozpocznie się od mocnego wejścia. W sobotę 1 grudnia o godz. 19.00 w Klubie Kontrast odbędzie się koncert „Flashback” zespołu Tubis Trio. Jest to grupa, która coraz śmielej wkracza na polski rynek jazzowy.

Tubis Trio istnieje od 2006 roku. Istotą jego muzyki są improwizacje rozwijające się wokół kompozycji członków zespołu. Muzycy stworzyli jeden organizm, a każdy z nich jest równoprawnym kreatorem brzmienia. Całość zaskakuje odniesieniami do najróżniejszych muzycznych stylów i wciąga słuchaczy w muzyczny spektakl. Na koncertach Tubis Trio płynie ze sceny fala ekspresji i twórczego uniesienia. Co najważniejsze, muzycy zarażają tym także słuchaczy. Zespół zagra w składzie: Maciej Tubis (pianista), Paweł Puszczało (kontrabasista) i Przemek Pacan (perkusista). „Ich muzyka charakteryzuje się chwytliwymi melodiami, zaraźliwym, świetnie dobranym, lekko popowym rytmem pełnym synkop i lirycznymi solówkami, w szczególności Macieja Tubisa. Kompozycje są bardzo przystępne, ale nie trywialne. Ich siła ukazuje się głównie w energii i dynamicznej grze zespołu, który doskonale się uzupełnia” - napisała Angelique Van Os w holenderskim magazynie Jazzism.

Zdecydowanie warto wybrać się na ten koncert. Wstęp wolny. Tubis Trio. Koncert „Flashback”. 1 grudnia, godz. 19.00, Klub Kontrast, Sochaczewskie Centrum Kultury ul. 15 Sierpnia 83.

Rezerwacji stolików można dokonać poprzez stronę internetową Sochaczewskiego Centrum Kultury: www.sck.sochaczew.pl (zakładka Klub Kontrast) lub telefonicznie od pon. do pt. pod nr: (46) 863-07-68. W soboty prosimy dzwonić pod nr.: 602 577 117.

A A A
26-11-2018
godz.10:09
 


nadchodzące wydarzenia

piątek, 29.05.2020 r. 2852890 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy