Pensjonariusze Dziennego Domu na V Olimpiadzie Seniorów

Już po raz piąty reprezentacja Dziennego Domu Pomocy Społecznej przyjęła zaproszenie  organizatora Olimpiady Seniorów – Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - do sportowych zmagań z reprezentantami stowarzyszeń i organizacji  seniorskich.

14 listopada na starcie stawiła się grupa pensjonariuszy w osobach: Krystyna Kosieradzka, , Krystyna Dąbrowska, Kajetaniak Janina, Stanisława Radkowska, Alicja Dmoch, Zbigniew Sykurski, Bogdan Majcher, Jadwiga Pęsiek,  Maria Brzezińska,  Zbigniew Ukleja, Elżbieta Skrzypczyńska,  Jan Kowalski, Anna Szymańska.

Reprezentanci z Teresina i Sochaczewa rywalizowali w następujących dyscyplinach:

Warcaby, gdzie indywidualnie I miejsce zajął reprezentant Dziennego Domu – Zbigniew Sykurski, a miejsce II – Bogdan Majcher.

Drużynowo rywalizowano w następujących dyscyplinach sportowo- rekreacyjnych:  memoriada, rzut beretem, slalom z woreczkiem na głowie i rzut do celu, rzut do kosza, ubieranie  koszuli i wiązanie krawata. Zwyciężyła reprezentacja seniorów z Teresina, a drugie miejsce zajęli Pensjonariusze Dziennego Domu Pomocy Społecznej.

Zmagania odbywały się  w wesołej atmosferze, przy dowcipnym dopingu. Na zakończenie wszyscy uczestnicy i organizatorzy trzymając się za ręce utworzyli krąg i odśpiewali 100lat.

Dziękujemy organizatorom za dobrą zabawę, staniemy w szranki za rok w równie dobrej kondycji.

A A A
16-11-2018
godz.18:26
 


nadchodzące wydarzenia

wtorek, 26.05.2020 r. 2849644 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy