China Homelife znów odwiedza Polskę

W dniach 6 - 8 czerwca 2018 r. odbędzie się już szósta edycja China Homelife Show, największych targów artykułów chińskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Gospodarzem imprezy jest Centrum Kongresowo-Wystawiennicze Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Na targach China Homelife Show co roku prezentuje się ponad 2200 starannie wyselekcjonowanych chińskich wystawców z takich branż jak: elektronika, materiały budowlane, meble, odzież i tekstylia, oświetlenie, wyposażenie domu i upominki. Łącznie z China Homelife Show odbywają się targi China Machinex nastawione na przemysł maszynowy. Wystawcy oferują swoje najlepsze produkty z branż: elektryczność i nowa energia, maszyny, sprzęt i narzędzia.

Do dyspozycji uczestników targów pozostaje specjalna strefa match makingu, w której zostanie zapewniona pomoc tłumacza w celu ułatwienia komunikacji z wystawcami chińskimi. Spotkanie z idealnie dobranym wystawcą można zaaranżować już przed targami. Dla największych importerów działa również program Hosted Buyer dający wiele ekskluzywnych korzyści. Podczas targów co roku mają miejsce również ciekawe wydarzenia kulturalne. 

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo tu: http://chinahomelife.com.pl/index.php?page=cms&id=exhibition-information

A A A
09-05-2018
godz.14:02
 


nadchodzące wydarzenia

wtorek, 26.05.2020 r. 2849522 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy