Sochaczew Sochaczew Sochaczew
HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW

Poniżej prezentujemy harmonogram odbioru odpadów komunalnych w Sochaczewie. Harmonogram został przygotowany na miejsiąc MAJ. Najbliższe terminy odbioru to 01 i 02 maja, dla rejonów H i I. 

2017SOCHACZEW – harmonogram odbioru

ODPADY NIEPOSEGREGOWANE (zmieszane)

z domów jednorodzinnych w okresie maj 2017 

 Rejon A

10.05; 24.05 ulice: 15 Sierpnia (od Głuchej w kierunku Łowicza), Akacjowa, Andersa, Bora-Komorowskiego, Bortnowskiego, Boryszewska, Cisowa, Dolna, Fabryczna, Inżynierska, Kawalerzystów, Kościńskiego, Kozubowskiego, Kutrzeby, Lipowa, Maczka, Miła, Olchowa, Południowa, Północna, Reja, Roweckiego, Skotnickiego, Sobieskiego, Sosnowa, Spółdzielcza, Sucharskiego, Szajnowicza, Tartaczna, Torowa, Wschodnia, Zamoyskiego, Zawiszy Czarnego.

Rejon B

11.05; 25.05 ulice: Armii Krajowej, Bema, Górna, ks. Janusza, Klonowa, Kopernika, Krakowska, Licealna, Lotników, Łuszczewskich, Mazowiecka, Michalaka, Nadbrzeżna, Osiedle Kolejowe, Pileckiego, Pionierów, Przyszła, Sienkiewicza, Spartańska, Szarych Szeregów, Środkowa, Towarowa, Wojska Polskiego (od 15 Sierpnia do Licealnej), Załamana, Żyrardowska, 15 Sierpnia (od Traugutta do Głuchej), Bojowników, Daleka, Drobna, Głucha, Gwardyjska, Litewska, Mireckiego, Okrzei, Otwarta, Pietrzaka, Robotnicza, Szkolna, Wierzbowa, Wiśniowa, Wołodyjowskiego, Wyzwolenia, Zamiejska, Zamknięta.

Rejon C

06.05; 17.05; 31.05 ulice: 1 Maja, 17 Stycznia, Cmentarna, Dąbrowskiego, , Głowackiego, , Grabskiego, Jasińskiego, Kordona-Janickiego, Makowa, Moniuszki, Nowowiejska, Olimpijska, Piłsudskiego, Podzamcze, Reymonta, Różana, Samodzielna, Sierpniowa, Skłodowskiej, Słowackiego, Sportowa, Traugutta, Warszawska, Wąska, Willowa, Wojska Polskiego (od Sawickiej do Licealnej), Wróblewskiego, Ziemowita, Złota, Żytnia, Chłopickiego, Chodkiewicza, Czarnieckiego, Iwaszkiewicza, Kasprowicza, Kątowa, Lubiejewska, Łowicka, Planowa, Płocka, Promienna, Prosta, , Rolnicza, Rozlazłowska, Wesoła, Zielona, Żeglarska.

Rejon D

09.05; 23.05 ulice: 11 Listopada, Buczka, Cieplna, Długa, Energetyczna, Jana Brzechwy, Jaracza, Juliana Tuwima, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kraszewskiego, Księdza Jana Twardowskiego, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Langiewicza, Lechicka, Lema, , Łokietka, Muszkieterów, Okrężna, Partyzantów, Polna, Poniatowskiego, Popiela, Słowiańska, Sobolewskiego, Staffa, ,Świerkowa, Targowa, Termiczna, Trojanowska (od Al. 600-lecia do Łąkowej), Wita Stwosza, Zielona Dolina, Zwycięstwa. 

Rejon E

12.05; 26.05 ulice: Al. 600-lecia, Batorego, Bolesława Śmiałego, Farna, , Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Ks. J. Popiełuszki, Mieszka I, Narutowicza, Niemcewicza, Nowa, Piastowska, Poprzeczna, Staszica, Toruńska, Wyszyńskiego, Zygmunta Starego, Żeromskiego, Żołnierska. 

Rejon F

04.05; 18.05 ulice: Bajeczna, Bartnicza, Batalionów Chłopskich, Bławatkowa, Bolechowskich, Św. Brata Alberta, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chełmońskiego, Chłodna, Dewajtis, Dębowa, Gagarina, Gawłowska, Grzybowa, Hugo-Badera, Jaworowa, Jesionowa, Karwowska, Konwaliowa, Koralowa, Lazurowa, Malinowa, Mała, Modrzewiowa, Nadrzeczna, Perłowa, Połaniecka, Porzeczkowa, Próżna, Prusa, Pułaskiego, Radiowa, Radosna, Równoległa, Rumiankowa, Rybna, Rycerska, Spacerowa, Spokojna, Srebrna, Tęczowa, , Wodna, Zamkowa, Zagłoby, Zieleńcza.

Rejon G

08.05; 22.05 ulice: Asnyka, Bolesława Chrobrego, Działkowa, Głogowa, Graniczna, Jagiellońska, Jana Kazimierza, Kampinoska, Kwiatów Polnych, Łąkowa, Migdałowa, Młynarska, Nałkowskiej, Ostrzeszewska, Piaszczysta, Podgórna, Profilowa, Przylasek, Sadowa, Trojanowska (od Łąkowej), Wczasowa, Wypalenisko, Zaciszna, Zalewowa, Żwirowa. 

Rejon H

01.05; 15.05; 29.05 ulice: 18 Stycznia, Bohaterów Chodakowa, Brukowa, Chodakowska, Chopina (od 600 lecia do Ronda Jana Pawła II), Harcerska, Jasna, Królewska, Kuźmińskiego, , Małachowskiego, Mostowa, Matejki, Niepodległości, Orzeszkowej, Piękna, Pocztowa, Rejtana, Sikorskiego, Waryńskiego, Wiosenna.

Rejon i

02.05; 16.05; 30.05 ulice: Bolesława Krzywoustego, Chopina (od Ronda Jana Pawła II w stronę Żelazowej Woli), Hubala, Jedwabnicza, Kilińskiego, Kolejowa, Krótka, Leśna, Podchorążych, Powstańców Warszawy, Szyszkowa, Warzywna, Wiejska, Wodociągowa, Wspólna, Wyspiańskiego, Wyszogrodzka (od Kolejowej do Powstańców Warszawy, Żniwna  

Rejon J

05.05; 19.05 ulice: Brochowska, Korczaka, Krzywa, Księżycowa, Smolna, Wyszogrodzka (od Powstańców Warszawy w stronę Wyszogrodu), Zwierzyniecka.

* * * * * * * * * * * * * * * * 

 

ODPADY SEGREGOWANE, ZIELONE (liście, trawa) i POPIOŁU z terenu miasta Sochaczew w miesiącu maj 2017

Strefa I:                                                                                              

WOREK ŻÓŁTY: 15.05

SZKŁO: 29.05

ZIELONE (liście, trawa):  22.05 

POPIÓŁ: 08.05

11 Listopada, 18 Stycznia, Asnyka, Bohaterów Chodakowa, Bolesława Krzywoustego, Chrobrego, Brochowska, Brukowa, Chodakowska, Chopina, Działkowa, Graniczna, Głogowa, Harcerska, Hubala, Jagiellońska, Jana Kazimierza, Jasna, Jedwabnicza, Kampinoska, Kilińskiego, Kolejowa, Korczaka, Królewska, Krótka, Krzywa, Księżycowa, Kuźmińskiego, Leśna, Małachowskiego, Młynarska, Mostowa, Matejki, Nałkowskiej, Niepodległości, Orzeszkowej, Ostrzeszewska, Piękna, Pocztowa, Podchorążych, Podgórna, Poniatowskiego, Popiela, Powstańców Warszawy, Profilowa, Rejtana, Sadowa, Sikorskiego, Smolna, Szyszkowa, Warzywna, Waryńskiego, Wczasowa, Wiejska, Wiosenna, Wodociągowa, Wspólna, Wyspiańskiego, Wyszogrodzka, Zalewowa, Zwierzyniecka, Żniwna 

Strefa II:

WOREK ŻÓŁTY: 16.05

SZKŁO: 30.05

ZIELONE (liście, trawa): 23.05

POPIÓŁ: 09.05

Al. 600-lecia, Batorego, Bolesława Śmiałego, Buczka, Cieplna, Długa, Energetyczna, Farna, Jana Brzechwy, Jaracza, Juliana Tuwima, , Kazimierza Wielkiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kraszewskiego, Królowej Jadwigi, Ks. J. Popiełuszki, Księdza Jana Twardowskiego, Kordona-Janickiego, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Kwiatów Polnych,  Langiewicza, Lechicka, Lema, Łąkowa, Łokietka, Mieszka I, Migdałowa, Muszkieterów, Narutowicza, Niemcewicza, Nowa, Okrężna, , Partyzantów, Piastowska, Piaszczysta, , Polna, Poprzeczna, Przylasek, , Słowiańska, Sobolewskiego, Staffa, Staszica, Świerkowa, Targowa, Termiczna, Toruńska, Trojanowska, Wita Stwosza, Wypalenisko, Wyszyńskiego, Zaciszna, Zielona Dolina, Zwycięstwa, Zygmunta Starego, Żeromskiego, Żołnierska, Żwirowa, 1 Maja, 17 Stycznia, Głowackiego, Grabskiego, Jasińskiego, ks. Janusza, Krakowska, Licealna, Makowa, Michalaka, Nowowiejska, Olimpijska, Osiedle Kolejowe, Pileckiego, Piłsudskiego, Poprzeczna, Reymonta, Różana, Samodzielna, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Sportowa, Szarych Szeregów, Towarowa, Wąska, Willowa, Załamana, Złota, Żyrardowska, Żytnia.

 Strefa III:

WOREK ŻÓŁTY: 17.05

SZKŁO: 31.05

ZIELONE (liście, trawa): 24.05

POPIÓŁ: 10.05

Bajeczna, Bartnicza, Batalionów Chłopskich, Bławatkowa, Bolechowskich, Św. Brata Alberta, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chełmońskiego, Chłodna, Chłopickiego, Chodkiewicza, Cmentarna, Czarnieckiego, Dewajtis, Dąbrowskiego, Dębowa, Gagarina, Gawłowska, Grzybowa, Hugo-Badera, Iwaszkiewicza, Jaworowa, Jesionowa, Karwowska, Kasprowicza, Kątowa, Konwaliowa, Koralowa, Lazurowa, Lubiejewska, Łowicka, Malinowa, Mała, Modrzewiowa, Moniuszki, Nadrzeczna, Perłowa, Planowa, Płocka, Podzamcze, Połaniecka, Porzeczkowa, Promienna, Prosta, Próżna, Prusa, Pułaskiego, Radiowa, Radosna, Rolnicza, Rozlazłowska, Równoległa, Rumiankowa, Rybna, Rycerska, Sierpniowa, Słowackiego, Spacerowa, Spokojna, Srebrna, Tęczowa, Traugutta, Warszawska, Wesoła, Wodna, Wróblewskiego, Zamkowa, Zagłoby, Zieleńcza, Zielona, Ziemowita, Żeglarska.

 

 Strefa IV:

WOREK ŻÓŁTY: 19.05

SZKŁO: 05.05

ZIELONE (liście, trawa): 26.05

POPIÓŁ: 12.05

15 Sierpnia, Akacjowa, Andersa, Armii Krajowej, Bema, Bojowników, Bora-Komorowskiego, Bortnowskiego, Boryszewska, Cisowa, Daleka, Dolna, Drobna, Fabryczna, Głucha, Górna, Gwardyjska, Inżynierska, Kawalerzystów, Klonowa, Kopernika, Kościńskiego, Kozubowskiego, Kutrzeby, Lipowa, Litewska, Lotników, Łuszczewskich, Maczka, Mazowiecka, Miła, Mireckiego, Nadbrzeżna, Okrzei, Olchowa, Otwarta, Pietrzaka, Pionierów, Południowa, Północna, Przyszła, Reja, Robotnicza, Roweckiego, Skotnickiego, Sobieskiego, Sosnowa, Spartańska, Spółdzielcza, Sucharskiego, Szajnowicza, Szkolna, Środkowa, Tartaczna, Torowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Wschodnia, Wyzwolenia, Zamiejska, Zamknięta, Zamoyskiego, Zawiszy Czarnego.

 

 

Uprzejmie prosimy o wystawianie pojemników przed posesję do godz. 6.30

 

Wszelkich informacji na temat gospodarki śmieciami, terminów, harmonogramów udziela Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miejskiego w Sochaczewie pok. 43, tel. 46 862-22-35 wew. 410, 411, 412.

* * * * * * * * * * * * * * * * 

 

ODPADY NIEPOSEGREGOWANE (zmieszane)

z domów wielorodzinnych w okresie maj 2017 

ulice: Al. 600-lecia, Konstytucji 3 Maja, Senatorskiej, Żeromskiego, Pokoju, Zawadzkiego, Narutowicza, Długa, Staszica, 1 Maja, Reymonta, Słowackiego, Ziemowita, Piłsudskiego, Sawickiej, Warszawskiej, Fabryczna, Broniewskiego, Mickiewicza, Dywizjonu 303, Żwirki i Wigury, Lotników, Gawłowskiej, Licealna, 15 Sierpnia, Chopina, Grunwaldzka, Ogrodowa, Topolowa, Parkowa, Chodakowskiej, Młynarskiej, Trojanowska, Kochanowskiego, Targowa, Korczaka, Osiedle Kolejowa – będą obsługiwane we wtorki i w piątki;

 

pozostałe wspólnoty będą obsługiwane w poniedziałki.

 

ODPADY SEGREGOWANE

z domów wielorodzinnych w okresie maj 2017  będą obsługiwane w czwartki.

 

A A A
28-04-2017
godz.08:46
 


nadchodzące wydarzenia

czwartek, 18.08.2022 r. 3757685 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms    
wypisz się
polecamy