Miasto Mieszkaniec Turysta Przedsiębiorca    

Harmonogram odbioru śmieci

A A A

Dokładny harmonogram odbioru śmieci opracowano wyłącznie dla prywatnych posesji (PATRZ NIŻEJ), gdyż z bloków spółdzielczych, wspólnot i innych budynków wielorodzinnych odpady odbierane są wedle schematu:

- dwa razy w tygodniu, we wtorki i piątki - śmieci niesegregowane,

- raz w tygodniu – śmieci posegregowane, tj. papier, plastik, metale, opakowania wielomateriałowe czyli np. kartony po mleku i sokach. Tylko szkło odbierane będzie raz na dwa tygodnie. 

 

 

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

ROK 2017

 

Harmonogram odbioru odpadów NIEPOSEGREGOWANYCH (zmieszanych)

z domów jednorodzinnych w okresie styczeń - kwiecień 2017 

Uprzejmie prosimy o wystawianie pojemników przed posesję do godz. 6.30

 

11.01, 25.01, 08.02, 22.02, 08.03, 22.03, 05.04, 19.04 ulice: 15 Sierpnia, Akacjowa, Andersa, Armii Krajowej, Bema, Bojowników, Bora - Komorowskiego, Bortnowskiego, Boryszewska, Botaniczna, Cisowa, Cmentarna, Daleka, Dolna, Drobna, Fabryczna, Głucha, Górna, Gwardyjska, Inżynierska, Kawalerzystów, Klonowa, Kopernika, Kościńskiego, Kozubowskiego, Krakowska, Księcia Janusza, Kusocińskiego, Kutrzeby, Licealna, Lipowa, Litewska, Lotników, Łuszczewskich, Maczka, Mazowiecka, Miła, Mireckiego, Moniuszki, Nadbrzeżna, Okrzei, Olchowa, Osiedle Kolejowe, Otwarta, Pietrzaka, Pileckiego, Pionierów, plac Obrońców Sochaczewa, Podzamcze, Południowa, Północna, Przyszła, Reja, Reymonta, Robotnicza, Sienkiewicza, Sierpniowa, Skotnickiego, Sobieskiego, Sosnowa, Sportowa, Spółdzielcza, Sucharskiego, Szajnowicza, Szarych Szeregów, Szkolna, Środkowa, Tartaczna, Torowa, Towarowa, Traugutta, Wąska (oraz Warszawska pojemniki wystawiane do Wąskiej), Wierzbowa, Wiśniowa, Wołodyjowskiego, Wschodnia, Wyzwolenia, Załamana, Zamiejska, Zamknięta, Zamoyskiego, Zawiszy Czarnego, Zduńska, Żwirki i Wigury, Żyrardowska


4.01, 18.01, 1.02, 15.02, 1.03, 15.03, 29.03, 12.04, 26.04 ulice: 
Al. 600-lecia, Batalionów Chłopskich, Batorego (część ulicy od Narutowicza w lewo do Warszawskiej), Bolesława Śmiałego, Farna, Głowackiego, Grabskiego, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Księdza Jerzego Popiełuszki, Medyczna, Michalaka, Mieszka I, Niemcewicza, Piastowska, Prosta, Rozlazłowska, Staszica (cała ulica - poza pojemnikami wystawianymi do Batorego w części na prawo od Narutowicza – ślepa uliczka), Toruńska, Wojska Polskiego, Wyszyńskiego, Zygmunta Starego, Żeglarska, Żołnierska
 
 
 
2.01, 16.01, 30.01, 13.02, 27.02, 13.03, 27.03, 10.04, 24.04 ulice: 17 Stycznia, Bajeczna, Bartnicza, Bławatkowa, Bolechowskich, Brzozowa, Buczka, Bukowa, Chabrowa, Chełmońskiego, Chłodna, Chłopickiego, Chodkiewicza, Cieplna, Czarnieckiego, Dąbrowskiego, Dewajtis, Dębowa, Długa, Energetyczna, Gagarina, Gawłowska, Grzybowa, Hugo – Badera, Iwaszkiewicza, Jana Brzechwy, Jaracza, Jasińskiego, Jaworowa, Jesionowa, Juliana Tuwima, Karwowska, Kasprowicza, Kątowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Konwaliowa, Koralowa, Kraszewskiego, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Langiewicza, Lazurowa, Lechicka, Lema, Lubiejewska,  Łokietka, Łowicka, Makowa, Malinowa, Mała, Modrzewiowa, Muszkieterów, Nadrzeczna, Nowa, Nowowiejska, Okrężna, Olimpijska, Partyzantów, Perłowa, Piłsudskiego, Planowa, Płocka, Polna, Połaniecka, Poprzeczna (poza posesją nr 8 i 10), Porzeczkowa, Promienna, Próżna, Prusa, Pułaskiego, Radiowa, Radosna, Rolnicza, Równoległa, Różana, Rumiankowa, Rybna, Rycerska, Samodzielna, Skłodowskiej, Słowackiego, Słowiańska, Sobolewskiego, Spacerowa, Spokojna, Srebrna, Św. Brata Alberta, Świerkowa, Targowa, Termiczna, Tęczowa, Trojanowska, Warszawska (oprócz pojemników wystawianych do Wąskiej), Wesoła, Willowa, Wita Stwosza, Wodna, Wróblewskiego, Zagłoby, Zamkowa, Zieleńcza, Zielona, Zielona Dolina, Ziemowita, Złota, Zwycięstwa, Żytnia

 
9.01, 23.01, 6.02, 20.02, 6.03, 20.03, 3.04, 14.04 (piątek za 17 kwietnia) ulice: Brochowska, Korczaka, Krótka, Krzywa, Księżycowa, Leśna, Podchorążych, Powstańców Warszawy, Smolna, Wiejska, Zwierzyniecka

 
9.01, 23.01, 6.02, 20.02, 6.03, 20.03, 3.04, 18.04 (wtorek za 17 kwietnia) ulice: 11 - go Listopada, Bohaterów Chodakowa, Chodakowska, Chopina, Hubala, Hugo – Kołłątaja, Jasna, Królewska,  Kuźmińskiego, Małachowskiego, Matejki, Mostowa, Niepodległości, Pocztowa, Poniatowskiego, Popiela, Rejtana, Waryńskiego

 
9.01, 23.01, 06.02, 20.02, 6.03, 20.03, 3.04, 19.04 (środa za 17 kwietnia) ulice: Asnyka, Bolesława Chrobrego, Działkowa, Głogowa, Graniczna, Jagiellońska, Jana Kazimierza, Kampinoska, Księdza Jana Twardowskiego,  Kwiatów Polnych,  Łąkowa, Migdałowa, Młynarska, Nałkowskiej, Ostrzeszewska, Piaszczysta, Podgórna, Profilowa, Przylasek, Sadowa, Staffa, Wczasowa, Wypalenisko, Zaciszna, Zalewowa, Żwirowa

 
9.01, 23.01, 6.02, 20.02, 6.03, 20.03, 3.04, 20.04 (czwartek za 17 kwietnia) ulice: 18 Stycznia, Bolesława Krzywoustego, Brukowa, Jedwabnicza, Kilińskiego, Kolejowa, Orzeszkowej, Piękna, Sikorskiego, Szyszkowa, Warzywna, Wiosenna, Wodociągowa, Wspólna, Wyspiańskiego, Wyszogrodzka, Żniwna

 
10.01, 24.01, 7.02, 21.02, 7.03, 21.03, 4.04, 18.04 ulice: 1 Maja (oraz Warszawska - brama od 1 Maja), Batorego (od Narutowicza w prawo – ślepa uliczka), Narutowicza, Spartańska, Staszica (pojemniki wystawiane do Batorego w części na prawo od Narutowicza – ślepa uliczka), Żeromskiego

 
5.01 (czwartek za 6 stycznia), 20.01, 3.02, 17.02, 3.03, 17.03, 31.03, 14.04, 28.04 ulica: Poprzeczna nr 8 i 10

 
13.01, 27.01, 10.02, 24.02, 10.03, 24.03, 7.04, 21.04 

: ulica 

Harcerska

 

Od stycznia do kwietnia 2017 r. miasto Sochaczew będzie obsługiwało Konsorcjum Remondis - Zebra. Wysokość opłaty za wywóz odpadów komunalnych w w/w miesiącach wynosi 12,80 zł/osoby za miesiąc w przypadku segregacji odpadów oraz 22 zł/osoby za miesiąc w przypadku niesegregowania odpadów.

Opłaty należy wnosić w łącznej wysokości za dwa miesiące kalendarzowe, bez wezwania w terminach:

 

- za okres styczeń – luty do 15 lutego,
 
- za okres marzec – kwiecień do 15 kwietnia
 
Wpłat można dokonywać gotówką bezpośrednio w kasie Urzędu Miejskiego w Sochaczewie przy ul. 1 Maja 16 (parter) lub przelewem na rachunek bankowy (indywidualne konta, na które dotychczas dokonywaliście Państwo opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi nadal są aktualne).

 

Wszelkich informacji na temat gospodarki śmieciami, terminów, harmonogramów udziela Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miejskiego w Sochaczewie pok. 43, tel. 46 862-22-35 wew. 410, 411, 412.

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * 
 

Harmonogram odbioru odpadów SEGREGOWANYCH, ZIELONYCH (liście, trawa) i POPIOŁU z terenu miasta Sochaczew w miesiącach styczeń - kwiecień 2017

 

Strefa I:                                                                                                

SEGREGOWANE: 16.01, 13.02, 13.03, 10.04

ZIELONE (liście, trawa):  26.04 (środa za 17 kwietnia) 

POPIÓŁ: 09.01, 6.02, 6.03, 3.04

11 Listopada, 18 Stycznia, Al. 600-lecia, Bohaterów Chodakowa, Bolesława Krzywoustego, Chemiczna, Brochowska, Brukowa, Chodakowska, Chopina, Grunwaldzka, Harcerska, Hubala, Hugo Kołłątaja, Jasna, Jedwabnicza, Kilińskiego, Kolejowa, Korczaka, Królewska, Krótka, Krzywa, Księżycowa, Kuźmińskiego, Leśna, Małachowskiego, Mostowa, Matejki, Niepodległości, Orzeszkowej, Parkowa, Piękna, Pocztowa, Podchorążych, Poniatowskiego, Popiela, Powstańców Warszawy, Rejtana, Siewna, Sikorskiego, Smolna, Szyszkowa, Topolowa, Warzywna, Waryńskiego, Wiejska, Wiosenna, Wodociągowa, Wspólna, Wyspiańskiego, Wyszogrodzka, Zwierzyniecka, Żniwna.

 

Strefa II:

SEGREGOWANE: 17.01, 14.02, 14.03, 11.04

ZIELONE (liście, trawa): 18.04

POPIÓŁ: 10.01, 7.02, 7.03, 4.04

Al. 600-lecia  (od Warszawskiej do Trojanowskiej), Asnyka, Batorego, Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Buczka, Cieplna, Długa, Działkowa, Energetyczna, Farna, Głogowa, Graniczna, Jana Brzechwy, Jaracza, Jagiellońska, Jana Kazimierza, Juliana Tuwima, Kampinoska, Kazimierza Wielkiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kraszewskiego, Królowej Jadwigi, Ks. J. Popiełuszki, Księdza Jana Twardowskiego, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Kwiatów Polnych,  Langiewicza, Lechicka, Lema, Łąkowa, Łokietka, Mieszka I, Migdałowa, Młynarska, Muszkieterów, Nałkowskiej, Narutowicza, Niemcewicza, Nowa, Okrężna, Ostrzeszewska, Partyzantów, Piastowska, Piaszczysta, Podgórna, Polna, Pokoju, Poprzeczna ( nr 8 i 10), Profilowa, Przylasek, Sadowa, Słowiańska, Sobolewskiego, Staffa, Staszica, Świerkowa, Targowa, Termiczna, Toruńska, Trojanowska, Wczasowa, Wita Stwosza, Wypalenisko, Wyszyńskiego, Zaciszna, Zalewowa, Zwycięstwa, Zygmunta Starego, Żeromskiego, Żołnierska, Żwirowa. 

 

Strefa III:

SEGREGOWANE: 18.01, 15.02, 15.03, 12.04

ZIELONE (liście, trawa): 19.04

POPIÓŁ: 11.01, 8.02, 8.03, 5.04

15 Sierpnia (od Traugutta do Okrzei), 1 Maja, 17 Stycznia, Armii Krajowej, Bema, Botaniczna, Broniewskiego, Cmentarna, Dąbrowskiego, Dywizjonu 303, Głowackiego, Górna, Grabskiego, Hanki Sawickiej, Jasińskiego, ks. Janusza, Klonowa, Kopernika, Krakowska, Kusocińskiego, Licealna, Lotników, Łuszczewskich, Makowa, Mazowiecka, Michalaka, Mickiewicza, Moniuszki, Nadbrzeżna, Nowowiejska, Olimpijska, Osiedle Kolejowe, Pileckiego, Piłsudskiego, Pionierów, plac Obrońców Sochaczewa, Podzamcze, Poprzeczna (poza posesją nr 8 i 10), Przyszła, Reymonta, Różana, Samodzielna, Sienkiewicza, Sierpniowa, Skłodowskiej, Słowackiego, Spartańska, Sportowa, Szarych Szeregów, Środkowa, Towarowa, Traugutta, Warszawska, Wąska, Willowa, Wojska Polskiego, Wróblewskiego, Załamana, Ziemowita, Złota, Żwirki i Wigury, Żyrardowska, Żytnia.

 

Strefa IV:

SEGREGOWANE: 19.01, 16.02, 16.03, 13.04

ZIELONE (liście, trawa): 20.04

POPIÓŁ: 12.01, 9.02, 9.03, 6.04

15 Sierpnia (od osiedla Malesin do Okrzei), Akacjowa, Andersa, Bojowników, Bora-Komorowskiego, Bortnowskiego, Boryszewska, Cisowa, Daleka, Dolna, Drobna, Fabryczna, Głucha, Gwardyjska, Inżynierska, Kawalerzystów, Kościńskiego, Kozubowskiego, Kutrzeby, Lipowa, Litewska, Maczka, Miła, Mireckiego, Okrzei, Olchowa, Otwarta, Pietrzaka, Południowa, Północna, Reja, Robotnicza, Skotnickiego, Sobieskiego, Sosnowa, Spółdzielcza, Sucharskiego, Szajnowicza, Szkolna, Tartaczna, Torowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wołodyjowskiego, Wschodnia, Wyzwolenia, Zamiejska, Zamknięta, Zamoyskiego, Zawiszy Czarnego, Zduńska.

 

Strefa V:

SEGREGOWANE: 20.01, 17.02, 17.03, 14.04

ZIELONE (liście, trawa): 21.04

POPIÓŁ: 13.01, 10.02, 10.03, 7.04

Bajeczna, Bartnicza, Batalionów Chłopskich, Bławatkowa, Bolechowskich, Brata Alberta, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chełmońskiego, Chłodna, Chłopickiego, Chodkiewicza, Czarnieckiego, Dewajtis, Dębowa, Gagarina, Gawłowska, Grzybowa, Hugo-Badera, Iwaszkiewicza, Jaworowa, Jesionowa, Karwowska, Kasprowicza, Kasztanowa, Kątowa, Konwaliowa, Koralowa, Lazurowa, Lubiejewska, Łowicka, Malinowa, Mała, Medyczna, Modrzewiowa, Nadrzeczna, Perłowa, Planowa, Płocka, Pogodna, Połaniecka, Porzeczkowa, Promienna, Prosta, Próżna, Prusa, Pułaskiego, Radiowa, Radosna, Rolnicza, Rozlazłowska, Równoległa, Rumiankowa, Rybna, Rycerska, Spacerowa, Spokojna, Srebrna, Tęczowa, Wesoła, Wodna, Wrzosowa, Zamkowa, Zagłoby, Zieleńcza, Zielona, Źródlana, Żeglarska.

 

Worki na popiół, odpady segregowane i zielone są dostępne w Urzędzie Miejskim w Sochaczewie w Referacie Gospodarki Odpadami Komunalnymi pok. 43, II piętro. tel. 46 862 22 35 wew. 410, 411, 412.

 
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.


e-mail  sms 
wypisz się    zapisz się >>