Miasto Mieszkaniec Turysta Przedsiębiorca    

Harmonogram odbioru śmieci

A A A

 

Harmonogram odbioru odpadów z domów jednorodzinnych

lipiec - grudzień 2017 

ODPADY NIEPOSEGREGOWANE (zmieszane)

 

Rejon A
10.07, 24.07, 7.08, 21.08, 4.09, 18.09, 2.10, 16.10, 30.10, 13.11, 27.11, 11.12, 22.12 ulice: Bohaterów Chodakowa, Brochowska, Chodakowska, Chopina, Hubala, Jasna, Jedwabnicza, Kilińskiego, Kolejowa, Korczaka, Królewska, Krótka, Krzywa, Krzywoustego, Księżycowa, Kuźmińskiego, Leśna, Małachowskiego, Matejki, Niepodległości, Orzeszkowej, Pocztowa, Podchorążych, Powstańców Warszawy, Rejtana, Smolna, Szyszkowa, Waryńskiego, Warzywna, Wiejska, Wodociągowa, Wspólna, Wyspiańskiego, Wyszogrodzka, Zwierzyniecka, Żniwna.

 

Rejon B
3.07, 17.07, 31.07, 14.08, 28.08, 11.09, 25.09, 9.10, 23.10, 6.11, 20.11, 4.12, 18.12 ulice: 11 Listopada, Asnyka, Buczka, Brzechwy, Chrobrego, Cieplna, Długa, Działkowa, Energetyczna, Głogowa, Graniczna, Jagiellońska, Jana Kazimierza, Jaracza, Kampinoska, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kraszewskiego, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Kwiatów Polnych, Langiewicza, Lechicka, Lema, Łąkowa, Łokietka, Migdałowa, Młynarska, Muszkieterów, Nałkowskiej, Nowa, Okrężna, Ostrzeszewska, Partyzantów, Piaszczysta, Podgórna, Poniatowskiego, Polna, Popiela, Popiełuszki, Profilowa, Przylasek, Sadowa, Słowiańska, Sobolewskiego, Staffa, Stwosza, Świerkowa, Sochaczewskiego, Targowa, Termiczna, Trojanowska, Tuwima, Twardowskiego, Wczasowa, Wypalenisko, Zaciszna, Zalewowa, Zielona Dolina, Zwycięstwa, Żwirowa.

 

Rejon C
14.07, 28.07, 11.08, 25.08, 8.09, 22.09, 6.10, 20.10, 3.11, 17.11, 1.12, 15.12, 29.12 ulice: 18 Stycznia, Bajeczna, Bartnicza, Batalionów Chłopskich, Bławatkowa, Bolechowskich, Brukowa, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chełmońskiego, Chłodna, Dewajtis, Dębowa, Gagarina, Gawłowska, Grzybowa, Harcerska, Hugo-Badera, Jaworowa, Jesionowa, Karwowska, Konwaliowa, Koralowa, Lazurowa, Malinowa, Mała, Modrzewiowa, Mostowa, Nadrzeczna, Perłowa, Piękna, Połaniecka, Porzeczkowa, Próżna, Prusa, Pułaskiego, Radiowa, Radosna, Równoległa, Rumiankowa, Rybna, Rycerska, Sikorskiego, Spacerowa, Spokojna, Srebrna, Św. Brata Alberta, Tęczowa, Wiosenna, Wodna, Zagłoby, Zamkowa, Zieleńcza.

 

Rejon D
5.07, 19.07, 2.08, 17.08, 30.08, 13.09, 27.09, 11.10, 25.10, 8.11, 22.11, 6.12, 20.12 ulice: 17 Stycznia, Al. 600-lecia, Batorego, Chłopickiego, Chodkiewicza, Czarnieckiego, Farna, Iwaszkiewicza, Jasińskiego, Kasprowicza, Kazimierza Wielkiego, Kątowa, Królowej Jadwigi, Kusocińskiego, Lubiejewska, Łowicka, Makowa, Mieszka I, Narutowicza, Niemcewicza, Nowowiejska, Olimpijska, Piastowska, Planowa, Płocka, Prosta, Poprzeczna, Promienna, Rolnicza, Rozlazłowska, Samodzielna, Staszica, Śmiałego, Toruńska, Warszawska, Wesoła, Wyszyńskiego, Zapolskiej, Zielona, Złota, Zygmunta Starego, Żeromskiego, Żeglarska, Żołnierska, Żytnia.

 

Rejon E
12.07, 26.07, 9.08, 23.08, 6.09, 20.09, 4.10, 18.10, 2.11, 15.11, 29.11, 13.12, 28.12 ulice: 1 Maja, Bojowników, Botaniczna, Dąbrowskiego, Fabryczna, Głowackiego, Grabskiego, Gwardyjska, Klonowa, Kopernika, Kordona-Janickiego, Krakowska, Ks. Janusza, Ks. Ziemowita, Licealna, Lotników, Łuszczewskich, Mazowiecka, Michalaka, Osiedle Kolejowe, Pietrzaka, Pileckiego, Piłsudskiego, Południowa, Przyszła, Północna, Reja, Reymonta, Robotnicza, Różana, Sienkiewicza, Sierpniowa, Skłodowskiej-Curie, Słowackiego, Spartańska, Sportowa, Spółdzielcza, Szarych Szeregów, Środkowa, Torowa, Towarowa, Wąska, Willowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Wróblewskiego, Wschodnia, Wyzwolenia, Załamana, Zamiejska, Żyrardowska.

 

Rejon F
7.07, 21.07, 4.08, 18.08, 1.09, 15.09, 29.09, 13.10, 27.10, 10.11, 24.11, 8.12, 21.12 ulice: 15 Sierpnia, Akacjowa, Andersa, Armii Krajowej, Bema, Bora-Komorowskiego, Bortnowskiego, Boryszewska, Cmentarna, Cisowa, Daleka, Dolna, Drobna, Głucha, Górna, Inżynierska, Jana III Sobieskiego, Kawalerzystów, Kościńskiego, Kozubowskiego, Kutrzeby, Lipowa, Litewska, Maczka, Miła, Mireckiego, Moniuszki, Nadbrzeżna, Okrzei, Olchowa, Otwarta, Pionierów, Podzamcze, Roweckiego, Skotnickiego, Sosnowa, Sucharskiego, Szajnowicza, Szkolna, Tartaczna, Traugutta, Wierzbowa, Zamknięta, Zamoyskiego, Zawiszy.

Uprzejmie prosimy o wystawianie pojemników, worków z odpadami oraz gabarytów przed posesję do godz. 6.30 zgodnie z terminami określonymi w harmonogramie. Nie wystawienie odpadów w wyznaczonym czasie skutkować będzie brakiem uznania reklamacji oraz ich odbiorem dopiero w kolejnym wyznaczonym terminie z harmonogramu.

* * * * * * * * * * * * * * * * 

Harmonogram odbioru odpadów z domów jednorodzinnych 

ODPADY SEGREGOWANE, ZIELONE, SZKŁO, POPIÓŁ I GABARYTY

lipiec - grudzień 2017 

 

Strefa I:
POPIÓŁ: 3.07, 14.08, 4.09, 2.10, 6.11, 4.12
WOREK ŻÓŁTY (plastikowe butelki, metalowe puszki, gazety itp.): 10.07, 7.08, 11.09, 9.10, 13.11, 11.12
ZIELONE (liście, trawa): 17.07, 1.08, 28.08, 18.09, 16.10, 20.11
SZKŁO: 24.07, 21.08, 25.09, 23.10, 27.11, 18.12
GABARYTY: 7.10
11 Listopada, 18 Stycznia, Asnyka, Bohaterów Chodakowa, Bolesława Krzywoustego, Chrobrego, Brochowska, Brukowa, Chodakowska, Chopina, Działkowa, Graniczna, Głogowa, Harcerska, Hubala, Jagiellońska, Jana Kazimierza, Jasna, Jedwabnicza, Kampinoska, Kilińskiego, Kolejowa, Korczaka, Królewska, Krótka, Krzywa, Księżycowa, Kuźmińskiego, Leśna, Małachowskiego, Młynarska, Mostowa, Matejki, Nałkowskiej, Niepodległości, Orzeszkowej, Ostrzeszewska, Piękna, Pocztowa, Podchorążych, Podgórna, Poniatowskiego, Popiela, Powstańców Warszawy, Profilowa, Rejtana, Sadowa, Sikorskiego, Smolna, Szyszkowa, Warzywna, Waryńskiego, Wczasowa, Wiejska, Wiosenna, Wodociągowa, Wspólna, Wyspiańskiego, Wyszogrodzka, Zalewowa, Zwierzyniecka, Żniwna


Strefa II:
POPIÓŁ: 4.07, 16.08, 5.09, 3.10, 7.11, 5.12
WOREK ŻÓŁTY (plastikowe butelki, metalowe puszki, gazety itp.): 11.07, 8.08, 12.09, 10.10, 14.11, 12.12
ZIELONE (np. liście, trawa): 18.07, 2.08, 29.08, 19.09, 17.10, 21.11
SZKŁO: 25.07, 22.08, 26.09, 24.10, 28.11, 19.12
GABARYTY: 14.10
Al. 600-lecia, 1 Maja, 17 Stycznia, Batorego, Bolesława Śmiałego, Botaniczna, Buczka, Cieplna, Długa, Energetyczna, Farna, Głowackiego, Grabskiego, Jana Brzechwy, Jaracza, Jasińskiego, Juliana Tuwima, Kazimierza Wielkiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krakowska, Kraszewskiego, Królowej Jadwigi, ks. Janusza, Księdza. J. Popiełuszki, Księdza Jana Twardowskiego, Kordona-Janickiego, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Kwiatów Polnych, Langiewicza, Lechicka, Lema, Licealna, Łąkowa, Łokietka, Makowa, Michalaka, Mieszka I, Migdałowa, Muszkieterów, Narutowicza, Niemcewicza, Nowa, Nowowiejska, Okrężna, Olimpijska, Osiedle Kolejowe, Partyzantów, Piastowska, Piaszczysta, Pileckiego, Piłsudskiego, Polna, Poprzeczna, Przylasek, Reymonta, Różana, Samodzielna, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Słowiańska, Sobolewskiego, Sportowa, Staffa, Staszica, Szarych Szeregów, Świerkowa, Targowa, Termiczna, Toruńska, Towarowa, Trojanowska, Wąska, Willowa, Wita Stwosza, Wypalenisko, Wyszyńskiego, Zaciszna, Załamana, Zielona Dolina, Złota, Zwycięstwa, Zygmunta Starego, Żeromskiego, Żołnierska, Żwirowa, Żyrardowska, Żytnia

 

Strefa III:
POPIÓŁ: 5.07, 19.08, 6.09, 4.10, 8.11, 6.12
WOREK ŻÓŁTY (plastikowe butelki, metalowe puszki, gazety itp.): 12.07, 9.08, 13.09, 11.10, 15.11, 13.12
ZIELONE (np. liście, trawa): 19.07, 3.08, 30.08, 20.09, 18.10, 22.11
SZKŁO: 26.07, 23.08, 27.09, 25.10, 29.11, 20.12
GABARYTY: 21.10
Bajeczna, Bartnicza, Batalionów Chłopskich, Bławatkowa, Bolechowskich, Św. Brata Alberta, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chełmońskiego, Chłodna, Chłopickiego, Chodkiewicza, Cmentarna, Czarnieckiego, Dewajtis, Dąbrowskiego, Dębowa, Gagarina, Gawłowska, Grzybowa, Hugo-Badera, Iwaszkiewicza, Jaworowa, Jesionowa, Karwowska, Kasprowicza, Kątowa, Konwaliowa, Koralowa, Lazurowa, Lubiejewska, Łowicka, Malinowa, Mała, Modrzewiowa, Moniuszki, Nadrzeczna, Perłowa, Planowa, Płocka, Podzamcze, Połaniecka, Porzeczkowa, Promienna, Prosta, Próżna, Prusa, Pułaskiego, Radiowa, Radosna, Rolnicza, Rozlazłowska, Równoległa, Rumiankowa, Rybna, Rycerska, Sierpniowa, Słowackiego, Spacerowa, Spokojna, Srebrna, Tęczowa, Traugutta, Warszawska, Wesoła, Wodna, Wróblewskiego, Zamkowa, Zagłoby, Zapolskiej, Zieleńcza, Zielona, Ziemowita, Żeglarska

 

Strefa IV:
POPIÓŁ: 6.07, 19.08, 7.09, 5.10, 9.11, 7.12
WOREK ŻÓŁTY (plastikowe butelki, metalowe puszki, gazety itp.): 13.07, 10.08, 14.09, 12.10, 16.11, 14.12
ZIELONE ( np. liście, trawa): 20.07, 4.08, 31.08, 21.09, 19.10, 23.11
SZKŁO: 27.07, 24.08, 28.09, 26.10, 30.11, 23.12
GABARYTY: 28.10
15 Sierpnia, Akacjowa, Andersa, Armii Krajowej, Bema, Bojowników, Bora-Komorowskiego, Bortnowskiego, Boryszewska, Cisowa, Daleka, Dolna, Drobna, Fabryczna, Głucha, Górna, Gwardyjska, Inżynierska, Kawalerzystów, Klonowa, Kopernika, Kościńskiego, Kozubowskiego, Kutrzeby, Lipowa, Litewska, Lotników, Łuszczewskich, Maczka, Mazowiecka, Miła, Mireckiego, Nadbrzeżna, Okrzei, Olchowa, Otwarta, Pietrzaka, Pionierów, Południowa, Północna, Przyszła, Reja, Robotnicza, Roweckiego, Skotnickiego, Sobieskiego, Sosnowa, Spartańska, Spółdzielcza, Sucharskiego, Szajnowicza, Szkolna, Środkowa, Tartaczna, Torowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Wschodnia, Wyzwolenia, Zamiejska, Zamknięta, Zamoyskiego, Zawiszy Czarnego.


* * * * * * * * * * * * * * * * 

Harmonogram odbioru odpadów z budynków wielorodzinnych

lipiec - grudzień 2017 

 

ODPADY NIEPOSEGREGOWANE (zmieszane)

Odpady będą zabierane dwa razy w tygodniu. Dotyczy to bloków przy ulicach: al. 600-lecia, Konstytucji 3 Maja, Senatorskiej, Żeromskiego, Pokoju, Zawadzkiego, Narutowicza, Długa, Staszica, 1 Maja, Reymonta, Słowackiego, Ziemowita, Piłsudskiego, Sawickiej, Warszawskiej, Fabrycznej, Broniewskiego, Mickiewicza, Dywizjonu 303, Żwirki i Wigury, Lotników, Gawłowskiej, Licealnej, 15 Sierpnia, Chopina, Grunwaldzkiej, Ogrodowej, Topolowej, Parkowej, Chodakowskiej, Młynarskiej, Trojanowskiej, Kochanowskiego, Targowej, Korczaka, Osiedle Kolejowe.
Odpady z pozostałych wspólnot będą zabierane raz w tygodniu.


ODPADY SEGREGOWANE
Ten typ odpadów ze wszystkich wspólnot i budynków spółdzielczych zabierany będzie raz w tygodniu.


GABARYTY - odbiór 30.09
Zarządcy Wspólnot Mieszkaniowych i Spółdzielni Mieszkaniowych proszeni są o zgłaszanie - do 28 września, do Referatu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miejskiego - lokalizacji, w których zostaną wystawione odpady. Referat prosi o kontakt także w sytuacji, gdyby wystawionych odpadów nie zabrano 30 września.


ZIELONE (np. trawa i liście) - odbiór 20.07, 4.08, 31.08, 21.09, 18.10, 22.11

Zarządcy Wspólnot Mieszkaniowych i Spółdzielni Mieszkaniowych proszeni są o zgłaszanie do Referatu Gospodarki Odpadami Komunalnymi UM - najpóźniej na dwa dni przed każdą planowaną zbiórką - lokalizacji, w których zostaną wystawione odpady.

 

Wszelkich informacji na temat gospodarki śmieciami, terminów, harmonogramów udziela Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miejskiego w Sochaczewie pok. 43, tel. 46 862-22-35 wew. 410, 411, 412.

 
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.


e-mail  sms 
wypisz się    zapisz się >>