Harmonogram odbioru śmieci

A A A

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w okresie styczeń – grudzień 2018 r.

 

 

Harmonogram odbioru odpadów z domów jednorodzinnych

styczeń – grudzień 2018 r.

ODPADY NIEPOSEGREGOWANE (zmieszane - pojemnik)

 

Rejon A - 8.01; 22.01; 5.02; 19.02; 5.03; 19.03; 5.04; 16.04; 30.04; 14.05; 28.05; 11.06; 25.06; 9.07; 23.07; 6.08; 20.08; 3.09; 17.09; 1.10; 15.10; 29.10; 12.11; 26.11; 10.12; 22.12

ulice: Bohaterów Chodakowa, Brochowska, Chodakowska, Chopina, Hubala, Jasna, Jedwabnicza, Kilińskiego, Kolejowa, Korczaka, Królewska, Krótka, Krzywa, Krzywoustego, Księżycowa, Kuźmińskiego, Leśna, Małachowskiego, Matejki, Niepodległości, Orzeszkowej, Pocztowa, Podchorążych, Powstańców Warszawy, Rejtana, Smolna, Szyszkowa, Waryńskiego, Warzywna, Wiejska, Wodociągowa, Wspólna, Wyspiańskiego, Wyszogrodzka, Zwierzyniecka, Żniwna

Rejon B - 4.01; 15.01; 29.01; 12.02; 26.02; 12.03; 26.03; 9.04; 23.04; 7.05; 21.05; 4.06; 18.06; 2.07; 16.07; 30.07; 13.08; 27.08; 10.09; 24.09; 8.10; 22.10; 5.11; 19.11; 3.12; 17.12; 2.01.2019

ulice: 11 Listopada, Asnyka, majora Władysława Starzyka (dawna Buczka), Brzechwy, Chrobrego, Cieplna, Długa, Działkowa, Energetyczna, Głogowa, Graniczna, Jagiellońska, Jana Kazimierza, Jaracza, Kampinoska, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kraszewskiego, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Kwiatów Polnych, Langiewicza, Lechicka, Lema, Łąkowa, Łokietka, Migdałowa, Młynarska, Muszkieterów, Nałkowskiej, Nowa, Okrężna, Ostrzeszewska, Partyzantów, Piaszczysta, Podgórna, Poniatowskiego, Polna, Popiela, Popiełuszki, Profilowa, Przylasek, Sadowa, Słowiańska, Sobolewskiego, Staffa, Stwosza, Świerkowa, Sochaczewskiego, Targowa, Termiczna, Trojanowska, Tuwima, Twardowskiego, Wczasowa, Wypalenisko, Zaciszna, Zalewowa, Zielona Dolina, Zwycięstwa, Żwirowa

Rejon C - 12.01; 26.01; 9.02; 23.02; 9.03; 23.03; 6.04; 20.04; 4.05; 18.05; 1.06; 15.06; 29.06; 13.07; 27.07; 10.08; 24.08; 7.09; 21.09; 5.10; 19.10; 2.11; 16.11; 30.11; 14.12; 28.12

ulice: komandora Kazimierza Bielawskiego (dawna 18 Stycznia), Bajeczna, Bartnicza, Batalionów Chłopskich, Bławatkowa, Bolechowskich, Brukowa, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chełmońskiego, Chłodna, Dewajtis, Dębowa, Gagarina, Gawłowska, Grzybowa, Harcerska, Hugo-Badera, Jaworowa, Jesionowa, Karwowska, Konwaliowa, Koralowa, Lazurowa, Malinowa, Mała, Modrzewiowa, Mostowa, Nadrzeczna, Perłowa, Piękna, Połaniecka, Porzeczkowa, Próżna, Prusa, Pułaskiego, Radiowa, Radosna,  Równoległa, Rumiankowa, Rybna, Rycerska, Sikorskiego, Spacerowa, Spokojna, Srebrna, Św. Brata Alberta, Tęczowa, Wiosenna, Wodna, Zagłoby, Zamkowa, Zieleńcza

Rejon D - 3.01; 17.01; 31.01; 14.02; 28.02; 14.03; 28.03; 11.04; 25.04; 9.05; 23.05; 6.06; 20.06; 4.07; 18.07; 1.08; 16.08; 29.08; 12.09; 26.09; 10.10; 24.10; 7.11; 21.11; 5.12; 19.12; 2.01.2019

ulice: Władysława Raczkiewicza (dawna 17 Stycznia), aleja 600-lecia, Batorego, Chłopickiego, Chodkiewicza, Czarnieckiego, Farna, Iwaszkiewicza, Jasińskiego, Kasprowicza, Kazimierza Wielkiego, Kątowa, Królowej Jadwigi, Kusocińskiego, Lubiejewska, Łowicka, Makowa, Mieszka I, Narutowicza, Niemcewicza, Nowowiejska,  Olimpijska, Piastowska, Planowa, Płocka,  Prosta, Poprzeczna, Promienna, Rolnicza, Rozlazłowska, Samodzielna, Staszica, Śmiałego, Toruńska, Warszawska, Wesoła, Wyszyńskiego, Zapolskiej, Zielona, Złota, Zygmunta Starego, Żeromskiego, Żeglarska,  Żołnierska, Żytnia

Rejon E - 10.01; 24.01; 7.02; 21.02; 7.03; 21.03; 4.04; 18.04; 2.05; 16.05; 30.05; 13.06; 27.06; 11.07; 25.07; 8.08; 22.08; 5.09; 19.09; 3.10; 17.10; 31.10; 14.11; 28.11; 12.12; 27.12;

ulice: 1 Maja, Bojowników, Botaniczna, Dąbrowskiego, Fabryczna, Głowackiego, Grabskiego, Gwardyjska, Klonowa, Kopernika, Kordona-Janickiego, Krakowska, Ks. Janusza, Ks. Ziemowita, Licealna, Lotników, Łuszczewskich, Mazowiecka, Michalaka,  Osiedle Kolejowe, generała Jana Tomickiego (dawna Pietrzaka), Pileckiego, Piłsudskiego, Południowa,  Przyszła, Północna, Reja, Reymonta, Robotnicza, Różana, Sienkiewicza, Sierpniowa, Skłodowskiej-Curie, Słowackiego, Spartańska, Sportowa, Spółdzielcza, Szarych Szeregów, Środkowa, Torowa, Towarowa, Wąska, Willowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Wróblewskiego, Wschodnia, Wyzwolenia, Załamana, Zamiejska,  Żyrardowska

Rejon F - 5.01; 19.01; 2.02; 16.02; 2.03; 16.03; 30.03; 13.04; 27.04; 11.05; 25.05; 8.06; 22.06; 6.07; 20.07; 3.08; 17.08; 31.08; 14.09; 28.09; 12.10; 26.10; 9.11; 23.11; 7.12; 21.12

ulice: 15 Sierpnia, Akacjowa, Andersa, Armii Krajowej, Bema, Bora-Komorowskiego, Bortnowskiego, Boryszewska, Cmentarna, Cisowa, Daleka, Dolna, Drobna, Głucha, Górna, Inżynierska, Jana III Sobieskiego, Kawalerzystów, Kościńskiego, Kozubowskiego, Kutrzeby, Lipowa, Litewska, Maczka, Miła, Mireckiego, Moniuszki, Nadbrzeżna, Okrzei, Olchowa, Otwarta, Pionierów, Podzamcze, Roweckiego, Skotnickiego, Sosnowa, Sucharskiego, Szajnowicza, Szkolna, Tartaczna, Traugutta, Wierzbowa, Zamknięta, Zamoyskiego, Zawiszy

Uwaga!

Terminy i zasady odbioru choinek w styczniu i lutym 2018 roku zostaną wyznaczone w późniejszym okresie i będą dostępne: na portalu miasta www.sochaczew.pl w zakładce „Serwis specjalny - Śmieci po nowemu”, w Referacie Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miejskiego pok. 221, I piętro, tel. 46 862-22-35 wew. 410, 411, 412, oraz przedrukowane w „Ziemi Sochaczewskiej”.

 

* * * * * * * * * * * * * * * * 

 

Harmonogram odbioru odpadów z domów jednorodzinnych 

styczeń – grudzień 2018 r.

ODPADY SEGREGOWANE, ZIELONE, SZKŁO, POPIÓŁ I GABARYTY

 

Strefa I:                                                                                              

POPIÓŁ: 8.01; 5.02; 5.03; 7.04; 7.05; 4.06; 2.07; 6.08; 3.09; 1.10; 5.11; 3.12

WOREK ŻÓŁTY: 15.01; 12.02; 12.03; 9.04; 14.05; 11.06; 9.07; 13.08; 10.09; 8.10; 12.11; 10.12

ZIELONE (np. liście, trawa): 16.04; 21.05; 18.06; 16.07; 4.08; 20.08; 17.09; 15.10; 19.11;

SZKŁO: 22.01; 19.02; 19.03; 23.04; 28.05; 25.06; 23.07; 27.08; 24.09; 22.10; 26.11; 17.12

GABARYTY: 3.03; 22.09.

11 Listopada, komandora Kazimierza Bielawskiego (dawna 18 Stycznia), Asnyka, Bohaterów Chodakowa, Bolesława Krzywoustego, Chrobrego, Brochowska, Brukowa, Chodakowska, Chopina, Działkowa, Graniczna, Głogowa, Harcerska, Hubala, Jagiellońska, Jana Kazimierza, Jasna, Jedwabnicza, Kampinoska, Kilińskiego, Kolejowa, Korczaka, Królewska, Krótka, Krzywa, Księżycowa, Kuźmińskiego, Leśna, Małachowskiego, Młynarska, Mostowa, Matejki, Nałkowskiej, Niepodległości, Orzeszkowej, Ostrzeszewska, Piękna, Pocztowa, Podchorążych, Podgórna, Poniatowskiego, Popiela, Powstańców Warszawy, Profilowa, Rejtana, Sadowa, Sikorskiego, Smolna, Szyszkowa, Warzywna, Waryńskiego, Wczasowa, Wiejska, Wiosenna, Wodociągowa, Wspólna, Wyspiańskiego, Wyszogrodzka, Zalewowa, Zwierzyniecka, Żniwna

 

Strefa II:

POPIÓŁ: 9.01; 6.02; 6.03; 3.04; 8.05; 5.06; 3.07, 7.08; 4.09; 2.10; 6.11; 4.12

WOREK ŻÓŁTY: 16.01; 13.02; 13.03; 10.04; 15.05; 12.06; 10.07; 14.08; 11.09; 09.10; 13.11; 11.12

ZIELONE (np. liście, trawa): 17.04; 22.05; 19.06; 17.07; 4.08; 21.08; 18.09; 16.10; 20.11;

SZKŁO: 23.01; 20.02; 20.03; 24.04; 29.05; 26.06; 24.07; 28.08; 25.09; 23.10; 27.11; 18.12

GABARYTY:  10.03; 29.09.

Aleja 600-lecia, 1 Maja,  Władysława Raczkiewicza (dawna 17 Stycznia),  Batorego, Bolesława Śmiałego, Botaniczna, majora Władysława Starzyka (dawna Buczka), Cieplna, Długa, Energetyczna, Farna, Głowackiego, Grabskiego, Jana Brzechwy, Jaracza, Jasińskiego, Juliana Tuwima, Kazimierza Wielkiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krakowska, Kraszewskiego, Królowej Jadwigi, ks. Janusza, Księdza. J. Popiełuszki, Księdza Jana Twardowskiego, Kordona-Janickiego, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Kwiatów Polnych,  Langiewicza, Lechicka, Lema, Licealna, Łąkowa, Łokietka, Makowa, Michalaka, Mieszka I, Migdałowa, Muszkieterów, Narutowicza, Niemcewicza, Nowa, Nowowiejska, Okrężna, Olimpijska, Osiedle Kolejowe, Partyzantów, Piastowska, Piaszczysta, Pileckiego, Piłsudskiego, Polna, Poprzeczna, Przylasek, Reymonta, Różana, Samodzielna, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Słowiańska, Sobolewskiego, Sportowa, Staffa, Staszica, Szarych Szeregów, Świerkowa, Targowa, Termiczna, Toruńska, Towarowa, Trojanowska, Wąska, Willowa, Wita Stwosza, Wypalenisko, Wyszyńskiego, Zaciszna, Załamana, Zielona Dolina, Złota,  Zwycięstwa, Zygmunta Starego, Żeromskiego, Żołnierska, Żwirowa, Żyrardowska, Żytnia

 

Strefa III:

POPIÓŁ: 10.01; 7.02; 7.03; 4.04; 9.05; 6.06; 4.07; 8.08; 5.09; 3.10; 7.11; 5.12

WOREK ŻÓŁTY: 17.01; 14.02; 14.03; 11.04; 16.05, 13.06; 11.07; 16.08; 12.09; 10.10; 14.11; 12.12

ZIELONE (np. liście, trawa): 18.04; 23.05; 20.06; 18.07; 01.08; 22.08; 19.09; 17.10; 21.11;

SZKŁO: 24.01; 21.02; 21.03; 25.04; 30.05; 27.06; 25.07; 29.08; 26.09; 24.10; 28.11; 19.12;

GABARYTY: 17.03; 06.10.

Bajeczna, Bartnicza, Batalionów Chłopskich, Bławatkowa, Bolechowskich, Św. Brata Alberta, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chełmońskiego, Chłodna, Chłopickiego, Chodkiewicza, Cmentarna, Czarnieckiego, Dewajtis, Dąbrowskiego, Dębowa, Gagarina, Gawłowska, Grzybowa, Hugo-Badera, Iwaszkiewicza, Jaworowa, Jesionowa, Karwowska, Kasprowicza, Kątowa, Konwaliowa, Koralowa, Lazurowa, Lubiejewska, Łowicka, Malinowa, Mała, Modrzewiowa, Moniuszki, Nadrzeczna, Perłowa, Planowa, Płocka, Podzamcze, Połaniecka, Porzeczkowa, Promienna, Prosta, Próżna, Prusa, Pułaskiego, Radiowa, Radosna, Rolnicza, Rozlazłowska, Równoległa, Rumiankowa, Rybna, Rycerska, Sierpniowa, Słowackiego, Spacerowa, Spokojna, Srebrna, Tęczowa, Traugutta, Warszawska, Wesoła, Wodna, Wróblewskiego, Zamkowa, Zagłoby, Zapolskiej, Zieleńcza, Zielona, Ziemowita, Żeglarska

 

Strefa IV:

POPIÓŁ:  11.01; 8.02; 8.03; 5.04; 10.05; 7.06; 5.07; 9.08; 6.09; 4.10; 8.11; 6.12

WOREK ŻÓŁTY: 18.01; 15.02; 15.03; 12.04; 17.05; 14.06; 12.07; 18.08; 13.09; 11.10; 15.11; 13.12

ZIELONE (np. liście, trawa): 19.04; 24.05; 21.06; 19.07; 2.08; 23.08; 20.09; 18.10; 22.11

SZKŁO: 25.01; 22.02; 22.03; 26.04; 26.05; 28.06; 26.07; 30.08; 27.09; 25.10; 29.11; 20.12

GABARYTY: 24.03; 13.10.

15 Sierpnia, Akacjowa, Andersa, Armii Krajowej, Bema, Bojowników, Bora-Komorowskiego, Bortnowskiego, Boryszewska, Cisowa, Daleka, Dolna, Drobna, Fabryczna, Głucha, Górna, Gwardyjska, Inżynierska, Kawalerzystów, Klonowa, Kopernika, Kościńskiego, Kozubowskiego, Kutrzeby, Lipowa, Litewska, Lotników, Łuszczewskich, Maczka, Mazowiecka, Miła, Mireckiego, Nadbrzeżna, Okrzei, Olchowa, Otwarta, generała Jana Tomickiego (dawna Pietrzaka), Pionierów, Południowa, Północna, Przyszła, Reja, Robotnicza, Roweckiego, Skotnickiego, Sobieskiego, Sosnowa, Spartańska, Spółdzielcza, Sucharskiego, Szajnowicza, Szkolna, Środkowa, Tartaczna, Torowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Wschodnia, Wyzwolenia, Zamiejska, Zamknięta, Zamoyskiego, Zawiszy Czarnego

 

* * * * * * * * * * * * * * * * 

 

Harmonogram odbioru odpadów z budynków wielorodzinnych

styczeń – grudzień 2018 r.

 

ODPADY NIEPOSEGREGOWANE (zmieszane)

Al. 600-lecia, ulice Konstytucji 3 Maja, Senatorska, Żeromskiego, Pokoju, kapitana Wilhelma Kosińskiego (dawna Zawadzkiego), Narutowicza, Długa, Staszica, 1 Maja, Reymonta, Słowackiego, Ziemowita, Piłsudskiego, Kaczorowskiego, Warszawska, Fabryczna, Broniewskiego, Mickiewicza, Dywizjonu 303, Żwirki i Wigury, Lotników, Gawłowska, Licealna, 15 Sierpnia, Chopina, Grunwaldzka, Ogrodowa, Topolowa, Parkowa, Chodakowska, Młynarska, Trojanowska, Kochanowskiego, Targowa, Korczaka, Osiedle Kolejowe – będą obsługiwane 2 razy w tygodniu;

Pozostałe bloki, kamienice spółdzielcze i zarządzane przez wspólnoty będą obsługiwane raz w tygodniu.

 

ODPADY SEGREGOWANE

 

PLASTIK, PAPIER – 2 razy w tygodniu,

SZKŁO – 1 raz na dwa tygodnie

ZIELONE (np. liście, trawa) - 18.04, 23.05, 20.06, 18.07, 2.08, 22.08, 19.09, 17.10, 21.11

POPIÓŁ – 10.01, 7.02, 7.03, 4.04, 9.05, 6.06, 4.07, 8.08, 5.09, 3.10, 7.11, 5.12

GABARYTY  -  1.03, 15.09

Uprzejmie prosimy o wystawianie worków z odpadami oraz gabarytów przed posesję do godz. 6.30 zgodnie z terminami określonymi w harmonogramie. Nie wystawienie odpadów w wyznaczonym czasie skutkować będzie brakiem uznania reklamacji oraz ich odbiorem dopiero w kolejnym wyznaczonym terminie z harmonogramu. 

Wszelkich informacji na temat gospodarki odpadami komunalnymi, terminów, harmonogramów udziela Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miejskiego w Sochaczewie pok. 221, tel. 46 862-22-35 wew. 410, 411, 412.

 

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.


e-mail  sms 
wypisz się    zapisz się >>