Harmonogram odbioru śmieci

A A A

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych z domów jednorodzinnych w styczniu 2019 r.

 

ODBIÓR ODPADÓW NIEPOSEGREGOWANYCH (zmieszanych - pojemnik)

Rejon A        7.01, 21.01

ulice: Bohaterów Chodakowa, Brochowska, Chodakowska, Chopina, Hubala, Jasna, Jedwabnicza, Kilińskiego, Kolejowa, Korczaka, Królewska, Krótka, Krzywa, Krzywoustego, Księżycowa, Kuźmińskiego, Leśna, Małachowskiego, Matejki, Niepodległości, Orzeszkowej, Pocztowa, Podchorążych, Powstańców Warszawy, Rejtana, Smolna, Szyszkowa, Waryńskiego, Warzywna, Wiejska, Wodociągowa, Wspólna, Wyspiańskiego, Wyszogrodzka, Zwierzyniecka, Żniwna

 

Rejon B        2.01, 14.01, 28.01

ulice: 11 Listopada, Asnyka, Brzechwy, Chrobrego, Cieplna, Długa, Działkowa, Energetyczna, Głogowa, Graniczna, Jagiellońska, Jana Kazimierza, Jaracza, Kampinoska, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kraszewskiego, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Kwiatów Polnych, Langiewicza, Lechicka, Lema, Łąkowa, Łokietka, Migdałowa, Młynarska, Muszkieterów, Nałkowskiej, Nowa, Okrężna, Ostrzeszewska, Partyzantów, Piaszczysta, Podgórna, Poniatowskiego, Polna, Popiela, Popiełuszki, Profilowa, Przylasek, Sadowa, Słowiańska, Sobolewskiego, Staffa, Starzyka (dawna Buczka), Stwosza, Świerkowa, Sochaczewskiego, Targowa, Termiczna, Trojanowska, Tuwima, Twardowskiego, Wczasowa, Wypalenisko, Zaciszna, Zalewowa, Zielona Dolina, Zwycięstwa, Żwirowa

 

Rejon C        11.01, 25.01

ulice: Bajeczna, Bartnicza, Batalionów Chłopskich, Bielawskiego (dawna 18 Stycznia), Bławatkowa, Bolechowskich, Brukowa, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chełmońskiego, Chłodna, Dewajtis, Dębowa, Gagarina, Gawłowska, Grzybowa, Harcerska, Hugo-Badera, Jaworowa, Jesionowa, Karwowska, Konwaliowa, Koralowa, Lazurowa, Malinowa, Mała, Modrzewiowa, Mostowa, Nadrzeczna, Perłowa, Piękna, Połaniecka, Porzeczkowa, Próżna, Prusa, Pułaskiego, Radiowa, Radosna,  Równoległa, Rumiankowa, Rybna, Rycerska, Sikorskiego, Spacerowa, Spokojna, Srebrna, św. Brata Alberta, Tęczowa, Wiosenna, Wodna, Zagłoby, Zamkowa, Zieleńcza

 

Rejon D        2.01, 16.01, 30.01

ulice: Al. 600-lecia, Batorego, Chłopickiego, Chodkiewicza, Czarnieckiego, Farna, Iwaszkiewicza, Jasińskiego, Kasprowicza, Kazimierza Wielkiego, Kątowa, Królowej Jadwigi, Kusocińskiego, Lubiejewska, Łowicka, Makowa, Mieczykowa, Mieszka I, Narutowicza, Niemcewicza, Nowowiejska,  Olimpijska, Piastowska, Planowa, Płocka,  Prosta, Poprzeczna, Promienna, Raczkiewicza (dawna 17 Stycznia), Rolnicza, Rozlazłowska, Samodzielna, Staszica, Śmiałego, Toruńska, Warszawska, Wesoła, Wyszyńskiego, Zapolskiej, Zielona, Złota, Zygmunta Starego, Żeromskiego, Żeglarska,  Żołnierska, Żytnia

 

Rejon E        9.01, 23.01

ulice: 1 Maja, Bojowników, Botaniczna, Dąbrowskiego, Fabryczna, Głowackiego, Grabskiego, Gwardyjska, Klonowa, Kopernika, Kordona-Janickiego, Krakowska, Ks. Janusza, Ks. Ziemowita, Licealna, Lotników, Łuszczewskich, Mazowiecka, Michalaka,  Osiedle Kolejowe, Pileckiego, Piłsudskiego, Południowa,  Przyszła, Północna, Reja, Reymonta, Robotnicza, Różana, Sienkiewicza, Sierpniowa, Skłodowskiej-Curie, Słowackiego, Spartańska, Sportowa, Spółdzielcza, Szarych Szeregów, Środkowa, Tomickiego (dawna Pietrzaka), Torowa, Towarowa, Wąska, Willowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Wróblewskiego, Wschodnia, Wyzwolenia, Załamana, Zamiejska,  Żyrardowska

 

Rejon F        4.01, 18.01

ulice: 15 Sierpnia, Akacjowa, Andersa, Armii Krajowej, Bema, Bora-Komorowskiego, Bortnowskiego, Boryszewska, Cmentarna, Cisowa, Daleka, Dolna, Drobna, Głucha, Górna, Inżynierska, Jana III Sobieskiego, Kawalerzystów, Kościńskiego, Kozubowskiego, Kutrzeby, Lipowa, Litewska, Maczka, Miła, Mireckiego, Moniuszki, Nadbrzeżna, Okrzei, Olchowa, Otwarta, Pionierów, Podzamcze, Roweckiego, Skotnickiego, Sosnowa, Sucharskiego, Szajnowicza, Szkolna, Tartaczna, Traugutta, Wierzbowa, Zamknięta, Zamoyskiego, Zawiszy

 

ODBIÓR ODPADÓW SEGREGOWANYCH

 

Strefa I

POPIÓŁ: 7.01

WOREK ŻÓŁTY: 14.01

SZKŁO: 21.01

11 Listopada, Asnyka, Bielawskiego (dawna 18 Stycznia), Bohaterów Chodakowa, Bolesława Krzywoustego, Chrobrego, Brochowska, Brukowa, Chodakowska, Chopina, Działkowa, Graniczna, Głogowa, Harcerska, Hubala, Jagiellońska, Jana Kazimierza, Jasna, Jedwabnicza, Kampinoska, Kilińskiego, Kolejowa, Korczaka, Królewska, Krótka, Krzywa, Księżycowa, Kuźmińskiego, Leśna, Małachowskiego, Młynarska, Mostowa, Matejki, Nałkowskiej, Niepodległości, Orzeszkowej, Ostrzeszewska, Piękna, Pocztowa, Podchorążych, Podgórna, Poniatowskiego, Popiela, Powstańców Warszawy, Profilowa, Rejtana, Sadowa, Sikorskiego, Smolna, Szyszkowa, Warzywna, Waryńskiego, Wczasowa, Wiejska, Wiosenna, Wodociągowa, Wspólna, Wyspiańskiego, Wyszogrodzka, Zalewowa, Zwierzyniecka, Żniwna

 

Strefa II

POPIÓŁ: 8.01

WOREK ŻÓŁTY: 15.01

SZKŁO: 22.01

Al. 600-lecia, 1 Maja, Batorego, Bolesława Śmiałego, Botaniczna, Cieplna, Długa, Energetyczna, Farna, Głowackiego, Grabskiego, Jana Brzechwy, Jaracza, Jasińskiego, Juliana Tuwima, Kazimierza Wielkiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krakowska, Kraszewskiego, Królowej Jadwigi, ks. Janusza, Księdza. J. Popiełuszki, Księdza Jana Twardowskiego, Kordona-Janickiego, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Kwiatów Polnych,  Langiewicza, Lechicka, Lema, Licealna, Łąkowa, Łokietka, Makowa, Michalaka, Mieczykowa, Mieszka I, Migdałowa, Muszkieterów, Narutowicza, Niemcewicza, Nowa, Nowowiejska, Okrężna, Olimpijska, Osiedle Kolejowe, Partyzantów, Piastowska, Piaszczysta, Pileckiego, Piłsudskiego, Polna, Poprzeczna, Przylasek, Raczkiewicza (dawna 17 Stycznia), Reymonta, Różana, Samodzielna, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Słowiańska, Sobolewskiego, Sportowa, Staffa, Starzyka (dawna Buczka), Staszica, Szarych Szeregów, Świerkowa, Targowa, Termiczna, Toruńska, Towarowa, Trojanowska, Wąska, Willowa, Wita Stwosza, Wypalenisko, Wyszyńskiego, Zaciszna, Załamana, Zielona Dolina, Złota,  Zwycięstwa, Zygmunta Starego, Żeromskiego, Żołnierska, Żwirowa, Żyrardowska, Żytnia

 

Strefa III             

POPIÓŁ: 9.01

WOREK ŻÓŁTY: 16.01

SZKŁO: 23.01

Bajeczna, Bartnicza, Batalionów Chłopskich, Bławatkowa, Bolechowskich, Św. Brata Alberta, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chełmońskiego, Chłodna, Chłopickiego, Chodkiewicza, Cmentarna, Czarnieckiego, Dewajtis, Dąbrowskiego, Dębowa, Gagarina, Gawłowska, Grzybowa, Hugo-Badera, Iwaszkiewicza, Jaworowa, Jesionowa, Karwowska, Kasprowicza, Kątowa, Konwaliowa, Koralowa, Lazurowa, Lubiejewska, Łowicka, Malinowa, Mała, Modrzewiowa, Moniuszki, Nadrzeczna, Perłowa, Planowa, Płocka, Podzamcze, Połaniecka, Porzeczkowa, Promienna, Prosta, Próżna, Prusa, Pułaskiego, Radiowa, Radosna, Rolnicza, Rozlazłowska, Równoległa, Rumiankowa, Rybna, Rycerska, Sierpniowa, Słowackiego, Spacerowa, Spokojna, Srebrna, Tęczowa, Traugutta, Warszawska, Wesoła, Wodna, Wróblewskiego, Zamkowa, Zagłoby, Zapolskiej, Zieleńcza, Zielona, Ziemowita, Żeglarska

 

Strefa IV             

POPIÓŁ: 10.01

WOREK ŻÓŁTY: 17.01

SZKŁO: 24.01

15 Sierpnia, Akacjowa, Andersa, Armii Krajowej, Bema, Bojowników, Bora-Komorowskiego, Bortnowskiego, Boryszewska, Cisowa, Daleka, Dolna, Drobna, Fabryczna, Głucha, Górna, Gwardyjska, Inżynierska, Kawalerzystów, Klonowa, Kopernika, Kościńskiego, Kozubowskiego, Kutrzeby, Lipowa, Litewska, Lotników, Łuszczewskich, Maczka, Mazowiecka, Miła, Mireckiego, Nadbrzeżna, Okrzei, Olchowa, Otwarta, Pionierów, Południowa, Północna, Przyszła, Reja, Robotnicza, Roweckiego, Skotnickiego, Sobieskiego, Sosnowa, Spartańska, Spółdzielcza, Sucharskiego, Szajnowicza, Szkolna, Środkowa, Tartaczna, Tomickiego (dawna Pietrzaka), Torowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Wschodnia, Wyzwolenia, Zamiejska, Zamknięta, Zamoyskiego, Zawiszy Czarnego

 

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych z domów wielorodzinnych  w okresie styczeń 2019 r.

 

ODPADY NIEPOSEGREGOWANE (zmieszane)

Z niżej wymienionych wspólnot odpady zmieszane będą zabierane dwa razy w tygodniu:  ulica Al. 600-lecia, Konstytucji 3 Maja, Senatorska, Żeromskiego, Pokoju, Kosińskiego (dawna Zawadzkiego), Narutowicza, Długa, Staszica, 1 Maja, Reymonta, Słowackiego, Ziemowita, Piłsudskiego, Kaczorowskiego, Warszawska, Fabryczna, Broniewskiego, Mickiewicza, Dywizjonu 303, Żwirki i Wigury, Lotników, Gawłowska, Licealna, 15 Sierpnia, Chopina, Grunwaldzka, Ogrodowa, Topolowa, Parkowa, Chodakowska, Młynarska, Trojanowska, Kochanowskiego, Targowa, Korczaka, Osiedle Kolejowe

Pozostałe wspólnoty będą obsługiwane raz w tygodniu.

 

ODPADY SEGREGOWANE

PLASTIK, PAPIER – 2 razy w tygodniu

SZKŁO – 1 raz na dwa tygodnie

POPIÓŁ – 9.01

 

Wszelkich informacji na temat gospodarki odpadami komunalnymi, terminów, harmonogramów udziela Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miejskiego w Sochaczewie, II piętro, pok. 322,323, tel. 46 862-22-35 wew. 410, 411, 412.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

 

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych – luty 2019

 

DOMY JEDNORODZINNE - ODPADY NIEPOSEGREGOWANE (zmieszane - pojemnik)

 

Rejon A       4.02; 18.02;

ulice: Bohaterów Chodakowa, Brochowska, Chodakowska, Chopina, Hubala, Jasna, Jedwabnicza, Kilińskiego, Kolejowa, Korczaka, Królewska, Krótka, Krzywa, Krzywoustego, Księżycowa, Kuźmińskiego, Leśna, Małachowskiego, Matejki, Niepodległości, Orzeszkowej, Pocztowa, Podchorążych, Powstańców Warszawy, Rejtana, Smolna, Szyszkowa, Waryńskiego, Warzywna, Wiejska, Wodociągowa, Wspólna, Wyspiańskiego, Wyszogrodzka, Zwierzyniecka, Żniwna

 

Rejon B       11.02; 25.02;

ulice: 11 Listopada, Asnyka, Brzechwy, Chrobrego, Cieplna, Długa, Działkowa, Energetyczna, Głogowa, Graniczna, Jagiellońska, Jana Kazimierza, Jaracza, Kampinoska, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kraszewskiego, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Kwiatów Polnych, Langiewicza, Lechicka, Lema, Łąkowa, Łokietka, Migdałowa, Młynarska, Muszkieterów, Nałkowskiej, Nowa, Okrężna, Ostrzeszewska, Partyzantów, Piaszczysta, Podgórna, Poniatowskiego, Polna, Popiela, Popiełuszki, Profilowa, Przylasek, Sadowa, Słowiańska, Sobolewskiego, Staffa, Starzyka (dawna Buczka), Stwosza, Świerkowa, Sochaczewskiego, Targowa, Termiczna, Trojanowska, Tuwima, Twardowskiego, Wczasowa, Wypalenisko, Zaciszna, Zalewowa, Zielona Dolina, Zwycięstwa, Żwirowa

 

Rejon C       8.02; 22.02;

ulice: Bajeczna, Bartnicza, Batalionów Chłopskich, Bielawskiego (dawna 18 Stycznia), Bławatkowa, Bolechowskich, Brukowa, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chełmońskiego, Chłodna, Dewajtis, Dębowa, Gagarina, Gawłowska, Grzybowa, Harcerska, Hugo-Badera, Jaworowa, Jesionowa, Karwowska, Konwaliowa, Koralowa, Lazurowa, Malinowa, Mała, Modrzewiowa, Mostowa, Nadrzeczna, Perłowa, Piękna, Połaniecka, Porzeczkowa, Próżna, Prusa, Pułaskiego, Radiowa, Radosna,  Równoległa, Rumiankowa, Rybna, Rycerska, Sikorskiego, Spacerowa, Spokojna, Srebrna, Św. Brata Alberta, Tęczowa, Wiosenna, Wodna, Zagłoby, Zamkowa, Zieleńcza

 

Rejon D       13.02; 27.02;

ulice: Al. 600-lecia, Batorego, Chłopickiego, Chodkiewicza, Czarnieckiego, Farna, Iwaszkiewicza, Jasińskiego, Kasprowicza, Kazimierza Wielkiego, Kątowa, Królowej Jadwigi, Kusocińskiego, Lubiejewska, Łowicka, Makowa, Mieczykowa, Mieszka I, Narutowicza, Niemcewicza, Nowowiejska,  Olimpijska, Piastowska, Planowa, Płocka,  Prosta, Poprzeczna, Promienna, Raczkiewicza (dawna 17 Stycznia), Rolnicza, Rozlazłowska, Samodzielna, Staszica, Śmiałego, Toruńska, Warszawska, Wesoła, Wyszyńskiego, Zapolskiej, Zielona, Złota, Zygmunta Starego, Żeromskiego, Żeglarska,  Żołnierska, Żytnia

 

Rejon E       6.02; 20.02;

ulice: 1 Maja, Bojowników, Botaniczna, Dąbrowskiego, Fabryczna, Głowackiego, Grabskiego, Gwardyjska, Klonowa, Kopernika, Kordona-Janickiego, Krakowska, Ks. Janusza, Ks. Ziemowita, Licealna, Lotników, Łuszczewskich, Mazowiecka, Michalaka,  Osiedle Kolejowe, Pileckiego, Piłsudskiego, Południowa,  Przyszła, Północna, Reja, Reymonta, Robotnicza, Różana, Sienkiewicza, Sierpniowa, Skłodowskiej-Curie, Słowackiego, Spartańska, Sportowa, Spółdzielcza, Szarych Szeregów, Środkowa, Tomickiego (dawna Pietrzaka), Torowa, Towarowa, Wąska, Willowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Wróblewskiego, Wschodnia, Wyzwolenia, Załamana, Zamiejska,  Żyrardowska

 

Rejon F       1.02; 15.02;

ulice: 15 Sierpnia, Akacjowa, Andersa, Armii Krajowej, Bema, Bora-Komorowskiego, Bortnowskiego, Boryszewska, Cmentarna, Cisowa, Daleka, Dolna, Drobna, Głucha, Górna, Inżynierska, Jana III Sobieskiego, Kawalerzystów, Kościńskiego, Kozubowskiego, Kutrzeby, Lipowa, Litewska, Maczka, Miła, Mireckiego, Moniuszki, Nadbrzeżna, Okrzei, Olchowa, Otwarta, Pionierów, Podzamcze, Roweckiego, Skotnickiego, Sosnowa, Sucharskiego, Szajnowicza, Szkolna, Tartaczna, Traugutta, Wierzbowa, Zamknięta, Zamoyskiego, Zawiszy

 

 

DOMY JEDNORODZINNE -  ODPADY SEGREGOWANE

Strefa I:    

POPIÓŁ: 4.02;

WOREK ŻÓŁTY: 11.02;

SZKŁO: 18.02;

11 Listopada, Asnyka, Bielawskiego (dawna 18 Stycznia), Bohaterów Chodakowa, Bolesława Krzywoustego, Chrobrego, Brochowska, Brukowa, Chodakowska, Chopina, Działkowa, Graniczna, Głogowa, Harcerska, Hubala, Jagiellońska, Jana Kazimierza, Jasna, Jedwabnicza, Kampinoska, Kilińskiego, Kolejowa, Korczaka, Królewska, Krótka, Krzywa, Księżycowa, Kuźmińskiego, Leśna, Małachowskiego, Młynarska, Mostowa, Matejki, Nałkowskiej, Niepodległości, Orzeszkowej, Ostrzeszewska, Piękna, Pocztowa, Podchorążych, Podgórna, Poniatowskiego, Popiela, Powstańców Warszawy, Profilowa, Rejtana, Sadowa, Sikorskiego, Smolna, Szyszkowa, Warzywna, Waryńskiego, Wczasowa, Wiejska, Wiosenna, Wodociągowa, Wspólna, Wyspiańskiego, Wyszogrodzka, Zalewowa, Zwierzyniecka, Żniwna

 

Strefa II:   

POPIÓŁ: 5.02;

WOREK ŻÓŁTY: 12.02;

SZKŁO: 19.02;

Al. 600-lecia, 1 Maja, Batorego, Bolesława Śmiałego, Botaniczna, Cieplna, Długa, Energetyczna, Farna, Głowackiego, Grabskiego, Jana Brzechwy, Jaracza, Jasińskiego, Juliana Tuwima, Kazimierza Wielkiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krakowska, Kraszewskiego, Królowej Jadwigi, ks. Janusza, Księdza. J. Popiełuszki, Księdza Jana Twardowskiego, Kordona-Janickiego, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Kwiatów Polnych,  Langiewicza, Lechicka, Lema, Licealna, Łąkowa, Łokietka, Makowa, Michalaka, Mieczykowa, Mieszka I, Migdałowa, Muszkieterów, Narutowicza, Niemcewicza, Nowa, Nowowiejska, Okrężna, Olimpijska, Osiedle Kolejowe, Partyzantów, Piastowska, Piaszczysta, Pileckiego, Piłsudskiego, Polna, Poprzeczna, Przylasek, Raczkiewicza (dawna 17 Stycznia), Reymonta, Różana, Samodzielna, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Słowiańska, Sobolewskiego, Sportowa, Staffa, Starzyka (dawna Buczka), Staszica, Szarych Szeregów, Świerkowa, Targowa, Termiczna, Toruńska, Towarowa, Trojanowska, Wąska, Willowa, Wita Stwosza, Wypalenisko, Wyszyńskiego, Zaciszna, Załamana, Zielona Dolina, Złota,  Zwycięstwa, Zygmunta Starego, Żeromskiego, Żołnierska, Żwirowa, Żyrardowska, Żytnia

 

Strefa III:

POPIÓŁ: 6.02;

WOREK ŻÓŁTY: 13.02;

SZKŁO: 20.02;

Bajeczna, Bartnicza, Batalionów Chłopskich, Bławatkowa, Bolechowskich, Św. Brata Alberta, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chełmońskiego, Chłodna, Chłopickiego, Chodkiewicza, Cmentarna, Czarnieckiego, Dewajtis, Dąbrowskiego, Dębowa, Gagarina, Gawłowska, Grzybowa, Hugo-Badera, Iwaszkiewicza, Jaworowa, Jesionowa, Karwowska, Kasprowicza, Kątowa, Konwaliowa, Koralowa, Lazurowa, Lubiejewska, Łowicka, Malinowa, Mała, Modrzewiowa, Moniuszki, Nadrzeczna, Perłowa, Planowa, Płocka, Podzamcze, Połaniecka, Porzeczkowa, Promienna, Prosta, Próżna, Prusa, Pułaskiego, Radiowa, Radosna, Rolnicza, Rozlazłowska, Równoległa, Rumiankowa, Rybna, Rycerska, Sierpniowa, Słowackiego, Spacerowa, Spokojna, Srebrna, Tęczowa, Traugutta, Warszawska, Wesoła, Wodna, Wróblewskiego, Zamkowa, Zagłoby, Zapolskiej, Zieleńcza, Zielona, Ziemowita, Żeglarska

 

Strefa IV: 

POPIÓŁ: 7.02;

WOREK ŻÓŁTY: 14.02;

SZKŁO: 21.02;

15 Sierpnia, Akacjowa, Andersa, Armii Krajowej, Bema, Bojowników, Bora-Komorowskiego, Bortnowskiego, Boryszewska, Cisowa, Daleka, Dolna, Drobna, Fabryczna, Głucha, Górna, Gwardyjska, Inżynierska, Kawalerzystów, Klonowa, Kopernika, Kościńskiego, Kozubowskiego, Kutrzeby, Lipowa, Litewska, Lotników, Łuszczewskich, Maczka, Mazowiecka, Miła, Mireckiego, Nadbrzeżna, Okrzei, Olchowa, Otwarta, Pionierów, Południowa, Północna, Przyszła, Reja, Robotnicza, Roweckiego, Skotnickiego, Sobieskiego, Sosnowa, Spartańska, Spółdzielcza, Sucharskiego, Szajnowicza, Szkolna, Środkowa, Tartaczna, Tomickiego (dawna Pietrzaka), Torowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Wschodnia, Wyzwolenia, Zamiejska, Zamknięta, Zamoyskiego, Zawiszy Czarnego

 

Uprzejmie prosimy o wystawianie pojemników, worków z odpadami przed posesję do godz. 6.30 zgodnie
z terminami określonymi w harmonogramie. Nie wystawienie odpadów w wyznaczonym czasie skutkować będzie brakiem uznania reklamacji oraz ich odbiorem dopiero w kolejnym wyznaczonym terminie
z harmonogramu. 

 

 

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych z domów wielorodzinnych

ODPADY NIEPOSEGREGOWANE (zmieszane)

ulice: Al. 600-lecia, Konstytucji 3 Maja, Senatorska, Żeromskiego, Pokoju, Kosińskiego (dawna Zawadzkiego), Narutowicza, Długa, Staszica, 1 Maja, Reymonta, Słowackiego, Ziemowita, Piłsudskiego, Kaczorowskiego, Warszawska, Fabryczna, Broniewskiego, Mickiewicza, Dywizjonu 303, Żwirki i Wigury, Lotników, Gawłowska, Licealna, 15 Sierpnia, Chopina, Grunwaldzka, Ogrodowa, Topolowa, Parkowa, Chodakowska, Młynarska, Trojanowska, Kochanowskiego, Targowa, Korczaka, Osiedle Kolejowe – będą obsługiwane 2 razy w tygodniu;

Pozostałe wspólnoty będą obsługiwane jeden raz w tygodniu.

 

ODPADY SEGREGOWANE  

PLASTIK, PAPIER – 2 razy w tygodniu,

SZKŁO – 1 raz na dwa tygodnie

ZIELONE (np. liście, trawa) -

POPIÓŁ – 6.02

 

Wszelkich informacji na temat gospodarki odpadami komunalnymi, terminów, harmonogramów udziela Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miejskiego w Sochaczewie, II piętro, pok. 322,323,
tel. 46 862-22-35 wew. 410, 411, 412.

Uwaga!

Zasady odbioru choinek zostaną wyznaczone w późniejszym okresie i będą dostępne: na portalu informacyjnym miasta www.sochaczew.pl w zakładce śmieci po nowemu – serwis specjalny,
w „Ziemi Sochaczewskiej” oraz w
Referacie Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miejskiego
w Sochaczewie pok. 322, 323 II piętro, tel. 46 862-22-35 wew. 410, 411, 412.

 

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.


e-mail  sms 
wypisz się    zapisz się >>