Komunikat z XV Biegu Papieskiego

Do XV Biegu Papieskiego na dystansie 4700m. zapisało się 288 zawodników,. Bieg ukończyło i zostało sklasyfikowanych 281 biegaczy.

W kategorii kobiet:

I miejsce zajęła Weronika Lewandowska z czasem 19:28:746 - Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew Piotra Osieckiego.

II miejsce zajęła Alicja Zimochocka z czasem 20:12:023 - Puchar Starosty Powiatu Sochaczewskiego Jolanty Gonta.

III miejsce zajęła Paulina Włodarczyk z czasem 20:24:893 - Puchar Prezesa PSS „Społem” w Sochaczewie Józefa Chociana.

W kategorii mężczyzn:

I miejsce zajął Tomasz Mikulski  z czasem 15:39:218 - Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew Piotra Osieckiego.

II miejsce zajął Mateusz Zaręba z czasem 16:09:095 - Puchar Wójta Gminy Sochaczew Mirosława Orlińskiego.

III miejsce zajął Dawid Bartołowicz z czasem 16:11:217 - Puchar Dyrektora Powiatowego Szpitala w Sochaczewie dr n. med. Feliksa Orchowskiego.

Najmłodszym uczestnikiem biegu był Szymon Targaszewski - Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew Piotra Osieckiego.

Najstarszym uczestnikiem biegu był Wiesław Kotlarski - Puchar Stowarzyszenia „Razem i Sprawnie” w Sochaczewie.

Najliczniejszą grupę zorganizowaną stanowiła społeczność Szkoły Podstawowej Nr 3 w Sochaczewie - Puchar Prezesa Stowarzyszenia „Razem i Sprawnie” w Sochaczewie Krzysztofa Werłaty.

Niewiele mniej liczną grupę stanowili uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 7 w Sochaczewie - Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie insp. Michała Safjańskiego oraz uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sochaczewie – Puchar Stowarzyszenia „Razem i Sprawnie” w Sochaczewie.

Poniżej załącznik z szczegółowymi wynikami zawodników XV Biegu Papieskiego.