Kreatywność nagrodzona

Za nami dwa ostatnie w czwartej odsłonie projektu spotkania w Kreatywnych Kramnicach. 31 marca dzieci zostały zaproszone do teatru, a 7 kwietnia poznały wiele naukowych ciekawostek, a także ćwiczyły taniec z hula-hop.

31 marca dzieciaki obejrzały „Bajkę o Smoku i Królu Leniuchu”, zaprezentowaną przez warszawski teatr Bajlandia. Było to barwne widowisko, wspaniała zabawa, ale i nauka szlachetnych zasad. Dzieci dowiedziały się, czemu nadmierne lenistwo nie popłaca.

Z kolei w niedzielę 7 kwietnia młodzi sochaczewianie spotkali się z Heweliuszami Nauki i Brokatowymi Rakietami. Wcześniej najmłodsze dzieci zebrały się na tradycyjnych zajęciach Gordonowskich.

Ostatnie w tej edycji zajęcia były okazją do poznania ciekawostek na temat funkcjonowania ludzkiego mózgu, ale także nauki kręcenia hula-hop. Organizatorzy zadbali też, aby uczestnicy nie wyszli z pustymi rękami. Na każdego czekały barwne upominki.

Jak zapowiedziała pomysłodawczyni „Artystycznych Kramnic”, naczelnik Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji Miasta Joanna Niewiadomska-Kocik,   projekt powróci we wrześniu tego roku. Będzie to już piąta edycja cieszącego się ogromnym zainteresowaniem sochaczewian przedsięwzięcia. (seb)

Linki do galerii zdjęć:

31.03.2019

7.04.2019

 

A A A
09-04-2019
godz.14:59
 


nadchodzące wydarzenia

środa, 19.06.2019 r. 2504573 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy