Zapisz się na rajd

VII edycja Majowego Sochaczewskiego Rajdu Rowerowego odbędzie się w sobotę 4 maja. Peleton wystartuje o godzinie 10.00 z placu Kościuszki. Rowerzystów czeka w tym roku 38-kilometrowa trasa. Zapisy już prowadzi Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Swój udział można zgłosić wysyłając maila na adresy: zgloszeniamosirsochaczew@gmail.com lub mosir@mosir.sochaczew.pl. Można też dokonać tego osobiście w sekretariacie MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3 (pływalnia "Orka"). Druki zgłoszeń - oddzielne dla dorosłego i dziecka - dostępne są na stronie internetowej www.mosir.sochaczew.pl (http://mosir.sochaczew.pl/newsshow/26025?title=VII-Sochaczewski-Majowy-Rajd-Rowerowy-&sochaczew) oraz w sekretariacie MOSIR. Osoby poniżej 18 roku życia mogą zostać zgłoszone jedynie przez rodziców. W rajdzie na własnych rowerach mogą wziąć udział dzieci powyżej 7 roku życia. Młodsze jadą w charakterze pasażera. Dzieci do lat 14 mogą wziąć udział w rajdzie wyłącznie pod opieką dorosłych.

Organizowany przez miasto rajd rowerowy to cieszące się ogromną popularnością wydarzenie. Każdego roku na wycieczkę jednośladami wyrusza blisko 1000 osób. Jadą dzieci, ich rodzice, dziadkowie.

Peleton, już tradycyjnie, wystartuje o godzinie 10.00 z placu Kościuszki. Biuro rajdu będzie czynne od godz. 8.30. Będzie można w nim odebrać pakiety startowe, w ramach których znajdą się m.in. kamizelki odblaskowe i identyfikatory wraz z trasą rajdu. W tym roku będzie ona liczyła 38,3 km. Rajd pojedzie ul. Płocką, Gawłowską i w Żukowie skręci w lewo, w kierunku Młodzieszyna. Dalej trasa będzie prowadzić przez miejscowości: Skutki, Karolków Rybnowski, Lubiejew, Erminów, Antoniew. Rajd zakończy się w Stodole nad Bzurą (Kozłów Biskupi). Tam odbędzie się piknik rodzinny. Będą gry i zabawy dla najmłodszych oraz konkursy z nagrodami.

Organizatorami wydarzenia są Urząd Miejski w Sochaczewie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

A A A
10-04-2019
godz.10:09
 


nadchodzące wydarzenia

środa, 19.06.2019 r. 2504578 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy