Ufundujemy sztandar "szóstce"?

4 marca Szkoła Podstawowa nr 6 w Sochaczewie otrzyma imię Króla Władysława Jagiełły. Najważniejszym punktem święta będzie przekazanie społeczności szkolnej nowego sztandaru. „Szóstka” zwraca się do swych absolwentów, rodziców, przyjaciół placówki o pomoc w jego zakupie.

Jak czytamy na stronie internetowej szkoły, uroczystość nadania imienia wiąże się z wieloma kosztami, dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w organizacji naszego przedsięwzięcia, w tym o wsparcie finansowe tego wydarzenia. Za każdą okazaną formę wsparcia oferujemy: wpis do księgi pamiątkowej, podziękowanie wygłoszone w trakcie uroczystości, możliwość wykorzystania własnych materiałów promocyjnych z tytułem „Sponsor” w trakcie trwania obchodów. Jesteśmy również otwarci na inne sposoby promocji.

W realizację zadania wkładamy własne siły oraz środki, natomiast okazane przez Państwa wsparcie zostanie przeznaczone między innymi na: wydanie Księgi Pamiątkowej, wykonanie Sztandaru Szkoły, zakup rękawiczek oraz szarf, zakup gabloty do Kącika Patrona, przygotowanie uroczystości nadania imienia. Państwa pomoc będzie wspaniałym wkładem w edukację i wychowanie młodych ludzi poprzez dawanie godnego naśladowania przykładu zaangażowania w sprawy społeczne i publiczne.

Bliższe informacje na temat uroczystości można uzyskać w sekretariacie szkoły pod numerem tel. 862-81-01, jak również na stronie internetowej sp6.sochaczew.pl w zakładce Patron. Wszelkie pytania można kierować również na adres: sochaczew.sp6@gmail.com

Podajemy nr konta, na które można dokonywać wpłat:
Konto Rady Rodziców przy SP nr 6 w Sochaczewie, numer rachunku bankowego: 66 9283 0006 0010 9211 2000 0010, z dopiskiem „Darowizna - Patron”

Dyrektor Szkoły wraz z Komitetem Organizacyjnym

 

A A A
11-02-2019
godz.09:50
 


nadchodzące wydarzenia

środa, 21.08.2019 r. 2564622 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy