Tajfun Brochów z Pucharem Wójta Gminy Sochaczew

W niedzielę 20 stycznia w hali sportowej SP nr 6 w Sochaczewie rozegrany został XXVII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew Mirosława Orlińskiego. Zwyciężył Tajfun Brochów, który w finale pokonał Koronę Wejsce 4:0 (1:0). Trzecie miejsce zajął KS Teresin, a czwarte Unia Iłów. Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Eryk Woliński z Korony Wejsce, najskuteczniejszym zawodnikiem  Konrad Szymański - Tajfun Brochów – 6 goli a najlepszym bramkarzem Tomasz Warszawski z KS Teresin. Turniej organizowany był przez Wójta Gminy Sochaczew, KS Piast Feliksów, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz SP Nr 6.

Finał

Tajfun Brochów – Korona Wejsce 4:0 (1:0)

Skład zwycięskiej drużyny Tajfun Brochów: Artur Pręgowski, Konard Szymański, Michał Foks, Michał Bartkowski, Adrian Nowakowski, Radosław Sadowski, Tomasz Jaczyński, Mariusz Nowicki, Sebastian Wójcik.

Turniej sędziowali Robert Gajda i Robert Czernecki.