Amatorska Liga Piłki Siatkowej po X kolejce

Wyniki X kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, Hala sportowa przy ul. Chopina 101, 6.01.2019

Volley Sochaczew – Wolne Elektrony 3:0 (25:20, 25:22, 25:17)

Volley Sochaczew: Andrzej Koźbiał, Michał Werłaty, Adam Cierebiej, Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Jakub Stasiak, Krzysztof Mamcarz, Jacek Raczkowski, Karol Kaźmierczak, Dawid Grochowski

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Jakub Rykała, Michał Adamczyk, Mateusz Rosa, Daniel Markuszewski, Damian Szachowicz, Michał Kiełbasa, Dawid Czupryński

Zawodnikiem meczu został Damian Rąg (Volley Sochaczew)

UKS Siatkarz Stare Babice – Teresin 3:0 (25:20, 25:15, 25:23)

UKS Siatkarz Stare Babice: Marcin Jakubowski, Piotr Łuczak, Mikołaj Gojdź, Michał Góralski, Michał Grzeszkowski, Przemysław Szmyd

Teresin: Maciej Wójcik, Roland Zakrzewski, Krystian Woźnicki, Robert Stańczak, Dariusz Wawrzyńczak, Konrad Kierzkowski, Kamil Kaczmarek

Zawodnikiem meczu został Marcin Jakubowski (UKS Siatkarz Stare Babice)

ZSR CKU Sochaczew – Volley Team Płock 3:0 vo. (25:0, 25:0, 25:0)

SRS Most Wyszogród – KS Piast Feliksów 3:1 (22:25, 25:20, 25:11, 25:19)

SRS Most Wyszogród: Grzegorz Kozak, Marcin Błaszczyk, Piotr Błaszczyk, Łukasz Lewandowski, Mariusz Pakuła, Tomasz Rogoziński, Emil Jasiński, Radosław Pachelski

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Piotr Fergin, Mateusz Burzyński, Artur Rokicki, Mateusz Grzegorek, Mateusz Koperski, Łukasz Ostrowski, Grzegorz Podenas

Zawodnikiem meczu został Grzegorz Kozak (SRS Most Wyszogród)

Tabela po X kolejce

Lp

Nazwa drużyny

M

Punkty

Sety

Stosuneksetów

Punkty setowe

Stosunek punktów

1.

UKS Siatkarz Stare Babice

9

24

26:6

4,33

782:640

1,22

2.

Volley Team Płock

8

15

16:11

1,45

575:598

0,96

3.

SRS Most Wyszogród

9

14

17:18

0,94

778:775

0,97

4.

Wolne Elektrony

9

14

16:18

0,89

702:760

0,92

5.

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo

8

12

16:16

1,00

733:723

1,01

6.

Volley Sochaczew

9

12

15:18

0,83

749:754

0,99

7.

ZSR CKU Sochaczew

9

10

14:19

0,74

739:645

1,15

8.

KS Piast Feliksów

9

10

15:21

0,71

739:807

0,92

9.

Teresin

8

6

10:18

0,55

571:648

0,88

 Zawody sędziował Bogusław Kawiak.

A A A
06-01-2019
godz.12:12


nadchodzące wydarzenia

poniedziałek, 17.06.2019 r. 2500555 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy