Świetlicowo-szkolne świętowanie

Świetlicowo-szkolne świętowanie

     W świetlicy szkolnej w dniu 17.12.2018r. wicedyrektor szkoły p. Małgorzata Dobrzyńska                    i kierownik  świetlicy p. Urszula Karazja wręczyli laureatom dyplomy i nagrody rzeczowe zdobyte przez dzieci w konkursie plastycznym na ozdobę choinkową:

I miejsce:  Zuzanna Mleczarek, Maja Lewandowska, Nikola Czepulaniec, Julia Grzelak – uczennice kl. I c pod opieką p. Jolanty Fiedukowskiej i p. Heleny Pukosz oraz Wiktoria Fiedukowska – uczennica kl. II a pod opieką p. Zofii Wrzesińskiej.

II miejsce: Aleksandra Pyrak z kl. III b pod opieką p. Heleny  Pukosz i p. Jolanty Fiedukowskiej oraz Natalia Jerin z kl. I a pod opieką p. Wiesławy Mikulskiej.

III miejsce:  Amelia Baszczyc i Zuzanna Maciejewska uczennice kl. III a po opieką p. Beaty Dałkiewicz.

    W dniu 19.12.2018r. Agata Kącka z klasy I a pod kierunkiem p. Wiesławy Mikulskiej                        i opieką p. Heleny Pukosz otrzymała wyróżnienie w XII powiatowym międzyświetlicowym konkursie plastycznym na najładniejszą i najciekawszą OZDOBĘ CHOINKOWĄ organizowanym w Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Sochaczewie.

     Grupa taneczna uczniów z klasy II a i  I c wystąpiła dla zaproszonych gości, rodziców                       i pracowników szkoły podczas jasełek prezentując taniec góralski do utworu „Chojka”                        w choreografii p. Urszuli Karazji . Mali artyści zaprezentowali się również dn. 21.12.2018r. przed społecznością szkolną.

    W dniu 20.12.2018r. w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie wigilijne w nastroju świąt Bożego Narodzenia. Dzieci dzieliły się słowem, opłatkiem, smakowały słodkości, składały sobie życzenia i śpiewały kolędy inscenizowane ruchem. Spotkanie przygotowały p. Zofia Wrzesińska, p. Helena Pukosz i p. Urszula Karazja.

     „Jak to dobrze że są Święta, które godzą wszystkich, kiedy ludzie i zwierzęta są nam drodzy, bliscy”. Spokojnych i radosnych świąt!

A A A
02-01-2019
godz.08:05
 


nadchodzące wydarzenia

środa, 19.06.2019 r. 2504578 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy