Amatorska Liga Piłki Siatkowej po VII kolejce

Wyniki VII kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, Hala sportowa przy ul. Chopina 101, 9.12.2018

 

Teresin – KS Piast Feliksów 1:3 (15:25, 25:16, 21:25, 17:25)

Teresin: Robert Woźniak, Krystian Woźnicki, Konrad Kierzkowski, Maciej Wójcik, Roland Zakrzewski, Robert Stańczak, Piotr Czaplicki, Dariusz Wawrzyńczak

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Artur Rokicki, Mateusz Grzegorek, Mateusz Koperski, Mateusz Burzyński, Piotr Fergin, Grzegorz Podenas

 

Zawodnikiem meczu został Artur Rokicki (KS Piast Feliksów)

UKS Siatkarz Stare Babice – Wolne Elektrony 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)

UKS Siatkarz Stare Babice: Marcin Jakubowski, Paweł Zackiewicz, Krzysztof Twardowski, Michał Grzeszkowski, Mikołaj Gojdź, Kamil Rusak

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Mateusz Rosa, Damian Szachowicz, Mateusz Antoszewski, Michał Kiełbasa, Jakub Sakowski, Michał Adamczyk, Daniel Markuszewski

 

Zawodnikiem meczu został Paweł Zackiewicz (UKS Siatkarz Stare Babice)

ZSR CKU Sochaczew - Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 1:3 (28:26, 23:25, 23:25, 16:25)

ZSR CKU Sochaczew: Przemysław Woźniak, Piotr Mydlak, Kamil Dorodziński, Maksymilian Supera, Wojciech Socha, Marcin Zwierz, Bernard Kacprzak

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo: Bartosz Wójtewicz, Kacper Wójtewicz, Daniel Bigos, Marek Trembiński, Daniel Kopycki, Mateusz Mrośkiewicz, Dominik Chojnacki, Mateusz Koźniewski

 

Zawodnikiem meczu został Dominik Chojnacki (Volley Team Zjednoczeni Bulkowo)

SRS Most Wyszogród – Volley Sochaczew 3:1 (25:15, 23:25, 25:21, 25:23)

SRS Most Wyszogród: Radosław Pachelski, Grzegorz Kozak, Marcin Błaszczyk, Piotr Błaszczyk, Emil Jasiński, Tomasz Rogoziński, Łukasz Lewandowski

Volley Sochaczew: Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Robert Gajda, Adam Cierebiej, Krzysztof Mamcarz, Jakub Stasiak, Piotr Wróblewski, Andrzej Koźbiał, Karol Kaźmierczak, Dawid Grochowski

 

Zawodnikiem meczu został Radosław Pachelski (SRS Most Wyszogród)

Tabela po VII kolejce

Lp

Nazwa drużyny

M

Punkty

Sety

Stosuneksetów

Punkty setowe

Stosunek punktów

1.

UKS Siatkarz Stare Babice

6

15

17:5

3,4

531:447

1,19

2.

Volley Team Płock

6

15

16:5

3,2

511:447

1,14

3.

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo

6

12

15:10

1,5

573:539

1,06

4.

Wolne Elektrony

6

11

13:11

1,18

542:525

1,03

5.

KS Piast Feliksów

6

8

10:13

0,77

489:512

0,96

6.

SRS Most Wyszogród

6

8

10:14

0,71

521:536

0,97

7.

Teresin

7

6

10:15

0,67

513:573

0,89

8.

Volley Sochaczew

7

6

9:17

0,53

565:598

0,94

9.

ZSR CKU Sochaczew

6

3

6:16

0,37

473:541

0,87

 

Zawody sędziował Piotr Kosiacki.

A A A
09-12-2018
godz.15:47
 


nadchodzące wydarzenia

środa, 19.06.2019 r. 2504573 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy