Rodzinnie i niepodległościowo

W  niedzielę 2 grudnia, w Sochaczewie odbyła się VII Edycja Turnieju RODZINA NA MEDAL. Turniej ten od 2012 roku przyciąga do hali MOSiR rodziny chcące w zdrowy sposób spędzić wspólnie wolny czas. Jak podkreśla organizator zawodów, prezes Sochaczewskiego Klubu Tenisa Stołowego Bronisław Gawrylczyk, głównym celem jest zawsze zmobilizowanie rodziców, dziadków i dzieci do aktywności fizycznej uprawianej w miłej atmosferze. W tym roku, po raz kolejny nam się to udało! Uczestnicy turnieju rozegrali łącznie 66 pojedynków. Każda rodzina otrzymała atrakcyjne nagrody rzeczowe, a pierwsza trójka – medale oraz puchary. Ponadto nagrodzona została najmłodsza uczestniczka turnieju – 4 letnia Wiktoria, która otrzymała profesjonalną rakietkę, koszulkę oraz pamiątkową statuetkę. SKTS dziękuje za pomoc w organizacji turnieju Panu Piotrowi Osieckiemu - burmistrzowi miasta i Mirosławowi Orlińskiemu – wójtowi gminy Sochaczew.

8. miejsce  Jakub, Julia i Lena Woźniak

Tego samego dnia, z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, SKTS przeprowadził turniej tenisa stołowego. W zawodach wzięło udział wielu amatorów odbijania pingpongowej piłeczki. Turniej rozegrany został systemem do dwóch przegranych. Wiele pojedynków obfitowało w bardzo efektowne zagrania. Zmaganiom zawodników przyglądał się radny Sławomir Dorywalski. Ostatecznie zawody wygrał Malinowski Jacek. Najlepszej finałowej szóstce zawodników wręczone zostały nagrody rzeczowe oraz puchary i medale ufundowane przez miasto i gminę Sochaczew. Organizatorzy dziękują za godne, w duchu sportowej rywalizacji, świętowanie 100-lecia niepodległości Polski oraz obecność, która jest dowodem na to, że sprawy ojczyzny są dla nas ważne.