Drużyna Świniaka zwycięża w pierwszym Halowym Turnieju Piłki Nożnej

“Drużyna Świniaka” zwyciężyła w pierwszym Halowym Turnieju Piłki Nożnej, który odbył się w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 6 a organizowany był przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.  Drugie miejsce zajął Ark-Pol, trzecie Poltynk Desing a czwarte Laga United. W turnieju zagrało 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. Wszystkie nagrody indywidualne przyznane zostały zawodnikom ze zwycięskiej ekipy Drużyna Świniaka – najlepszy bramkarz Antoni Gomza, najskuteczniejszy i najlepszy zawodnik Turnieju - Cezary Czarnecki. Sponsorami nagród byli Pizzeria Atmosfera, Tęczowy Ogród, Bakoma, oraz MOSiR. Oto wyniki:

Grupa A:

  1. Laga United 7 pkt.
  2. Drużyna Świniaka 7
  3. Walkower 3
  4. Lodziarnia 0

Grupa B

  1. Poltynk desing 6 pkt.
  2. Ark-Pol 6
  3. Fajny Team 4
  4. Gramy dla Bonsa 1

Walkower – Lodziarnia 1:0

Laga United – Drużyna Świniaka 3:3

Poltynk desing – Gramy dla Bonsa 4:1

Fajny Team – Ark-Pol  1:2

 Walkower – Laga United 2:4

Lodziarnia – Drużyna Świniaka 1:5

Gramy dla Bonsa – Ark-Pol 0:2

Poltynk desing – Fajny Team 1:2

Laga United – Lodziarnia 4:0

Drużyna Świniaka – Walkower  4:3

Fajny Team – Gramy dla Bonsa 0:0

Ark-Pol – Poltynk desing 0:2

O VII miejsce: Lodziarnia – Gramy dla Bonsa 1:0

O V miejsce: Walkower - Fajny Team 3:3 k. 0:2

Półfinały: Laga United – Ark-Pol 1:6

Poltynk desing – Drużyna Świniaka 2:2 k. 2:3

O III miejsce: Laga United – Poltynk desing 1:3

Finał: Ark-Pol – Drużyna Świniaka 0:3

 

Kolejność Turnieju:

  1. Drużyna Świniaka: Sebastian Lisowski (5), Łukasz Jędrzejewski, Marcin Kaczorowski (1), Piotr Czarnecki (3), Rafał Dalke (1), Antoni Gomza, Cezary Czarnecki (7).
  2. Ark-Pol: Arkadiusz Hałanicz, Arkadiusz Bociek, Daniel Flakowski (1), Marcin Markiewicz (2), Emil Piątek (2), Paweł Panasewicz, Sebastian Zwierzchowski (4), Kamil Redes (1), Marcin Gruszecki.
  3. Poltynk Desing: Patryk Malinowski (2), Łukasz Kobierecki (2), Grzegorz Affek (4), Dawid Kuśmider, Adrian Rzeźniczek (2), Przemysław Bardziński, Michał Nowakowski, Kamil Kacprzak, Michał Kowalski (2).
  4. Laga United: Przemysław Borucki (3), Rafał Stobiecki (2), Radosław Jasiński, Adam Szymański, Konrad Rogowski (6), Bartłomiej Bartosiak, Grzegorz Woźniak (1).
  5. Fajny Team: Jakub Kasza (1), Szymon Kiewel, Kacper Kiewel (4), Bartosz Zakościelny (1), Alex Zamani, Jakub Pawlak.
  6. Walkower: Paweł Piotrowski, Sebastian Zakurski, Seweryn Fabisiak, Kacper Pączek (2), Damian Pączek (6), Eryk Nowacki, Daniel Pączek, Alan Dutkowski (1), Jarosław Szewczyk, Dawid Żmijewski.
  7. Lodziarnia:  Antoni Rejman, Szymon Stachlewski, Igor Szatkowski, Kamil Kościug (1), Paweł Marciniak, Aleksander Psiuk (1).
  8. Gramy dla Bonsa: Radosław Bednarski, Alan Karasek, Damian Czubak (1), Kacper Kunz, Oskar Kobierecki.

Turniej sędziował Michał Dziepak.

Zapraszamy na kolejny Halowy Turniej Piłki Nożnej, który rozegrany zostanie 8.12. w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 6.

A A A
17-11-2018
godz.08:26
 


nadchodzące wydarzenia

środa, 12.12.2018 r. 2264147 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy