Zapraszamy na musical i koncert 250 chórzystów

W miejskich obchodach stulecia niepodległości są dwa szczególne wydarzenia artystyczne. Pierwsze z nich to musical „Niepodległa - I iskra tylko” w całości przygotowany przez sochaczewskich artystów, z muzyką Jakuba Krukowskiego. 

10 listopada o 17.00 na deskach SCK w Chodakowie wystąpią:  Orkiestra Kameralna Camerata Mazovia, zespół taneczny Abstrakt, Teatr Maska, Stowarzyszenie Muzealna Grupa Historyczna i gościnnie: Ewa Bonecka. To wyjątkowe widowisko pełne muzyki, tańca, efektów świetlnych.

Drugie wydarzenie to wspólny występ wszystkich sochaczewskich chórów - Vivace, Towarzystwa Śpiewaczego Ziemi Sochaczewskiej, Patrii, Uniwersytetu Trzeciego Wieku i połączonych chórów szkoły muzycznej. 11 listopada o 17.00 w kościele św. Wawrzyńca usłyszmy następujące pieśni: Z dolin tej ziemi, Modlitwę obozową, Cześć polskiej ziemi, Przybyli ułani, Pierwszą kadrową, Piechotę, Ułani, ułani, Mazurka Dąbrowskiego, Gaude mater Polonia, Warszawiankę, Boże coś Polskę, Pierwszą brygadę i na zakończenie Rotę. Chórem Niepodległa dyryguje Iwona Niemyjska.

A A A
08-11-2018
godz.20:04
 


nadchodzące wydarzenia

niedziela, 18.08.2019 r. 2561550 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy