"Warszawo ma"

Uczennice SP nr 6 w Sochaczewie wzięły udział w uroczystej Gali Finałowej IV edycji Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży „Warszawo ma” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury Ochota w Warszawie pod patronatem Muzeum Powstania Warszawskiego.  Do udziału w konkursie wokalnym, plastycznym oraz grafiki komputerowej zachęciła ich dr Agnieszka Sławińska – nauczycielka historii, rozbudzając tym samym historyczne pasje i zainteresowanie Powstaniem Warszawskim.

Grand Prix w kategorii wokalnej, a tym samym najwyższe wyróżnienie zdobyła Maria Stasiak z klasy 8a, która w brawurowym wykonaniu pieśni „Matka Boska Częstochowska” podbiła serca jury, zaproszonych gości i uczestników artystycznego przeglądu.

W kategorii plastycznej tytuł laureata otrzymały Alicja Czajkowska i Alicja Zimochocka z klasy 7b. Wyróżnienie w tej samej kategorii plastycznej  otrzymała także Maja Ciągarlak z klasy 7a.

W kategorii grafika komputerowa wyróżnienie zdobyła Marta Łukaszewicz również z klasy 7a. Gratulujemy dziewczętom sukcesów artystycznych i życzymy kolejnych.

A A A
25-10-2018
godz.09:53
 


nadchodzące wydarzenia

poniedziałek, 17.06.2019 r. 2500555 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy