Unita o swojej drużynie

Do naszej redakcji zgłosił się 13-letni Norbert Prengowski. Nastolatek trenuje piłkę nożną w Unii Boryszew. Ma też inną pasję – jest początkującym dziennikarzem sportowym. Napisał do naszej gazety kilka słów o swojej drużynie.

Witam, jestem zawodnikiem Unii Boryszew, drużyny z rocznika 2005. Ostatni mecz mój zespół rozegrał w niedzielę 14 października. Pokonaliśmy zespół APN Warszawa, aż 8:1. Było to nasze drugie spotkanie z warszawską ekipą w tym sezonie i kolejny raz wysoko wygraliśmy.

Moja drużyna zajmuje obecnie czwarte miejsce w I lidze okręgowej C2 trampkarz. Aspirujemy jednak do awansu do wyższej klasy rozgrywek. Atmosfera w ekipie biało-niebieskich jest świetna i wszyscy wierzymy w sukces. Mamy niestety dużą stratę do lidera, bo wynosi ona osiem punktów. Jest jeszcze matematyczna szansa, ale musielibyśmy mieć duże szczęście. Będziemy walczyć o awans do końca, do ostatniej kolejki. Jeżeli sezon zakończy się dla nas jedynie utrzymaniem, to będziemy chcieli jak najlepiej wejść w kolejny i pokazać w nim nasze umiejętności.

Zapraszam na nasz kolejny mecz. Zagramy na stadionie Bzury w niedzielę 28 października o godzinie 12.00. Naszym rywalem będzie drużyna Bór Regut.

Zapraszam też do odwiedzenia strony Unii Boryszew na Facebooku. Znajdą tam państwo więcej aktualnych informacji o działalności naszego klubu i wyniki drużyn z poszczególnych roczników. Przy okazji chciałbym serdecznie pozdrowić moich kolegów z drużyny oraz naszego trenera Mateusza Sikorskiego.

Norbert Prengowski

A A A
22-10-2018
godz.10:04
 


nadchodzące wydarzenia

poniedziałek, 17.06.2019 r. 2500554 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy