Kompromis w Galerii ZeDeK

W sobotę 27 października w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 odbędzie się wystawa prac i pokaz mody z kolekcji „Kompromis”, której autorką jest pochodząca z Ukrainy Alona Zozulia.

Wydarzenie   odbędzie się o godz. 18.00 w Galerii ZeDeK. Będzie to już druga w tym sezonie artystycznym wystawa zaprezentowana w odnowionej niedawno przestrzeni wystawienniczej SCK w Boryszewie.

Alona Zozulia to młoda projektantka, która przekazuje przez swoje prace cały wachlarz emocji. Wiele z nich posiada humorystyczne akcenty. Artystka łączy w swoich projektach różne materiały oraz faktury. Lubi różnorodność, każda kolekcja jest inna. Ta o nazwie „Kompromis”, zaprezentowana w Galerii ZeDeK  inspirowana jest twórczością niemieckiego fotografa Helmuta Newtona. Z pewnością nie da się jej sklasyfikować jako „typowy fashion”. To coś znacznie więcej.

Z czym i w jakim stopniu artystka pójdzie na kompromis   prezentując swoje projekty oraz jak bardzo ta kolekcja odmienna jest od standardowej mody, będą mogli się przekonać wszyscy, którzy pojawią się w najbliższą sobotę o godz. 18.00 w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ulicy 15. Sierpnia 83.

Wstęp wolny. Zapraszamy.

A A A
25-10-2018
godz.08:11
 


nadchodzące wydarzenia

niedziela, 18.08.2019 r. 2561550 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy