Krystyna Dybiec przeszła na emeryturę

Po czterdziestu pięciu latach pracy w sektorze publicznym związanym z komunikacją i transportem, przechodzi na zasłużoną emeryturę Krystyna Dybiec pełniąca obowiązki dyrektora Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Sochaczewie.

Pani Krystyna swoją karierę zawodową rozpoczęła w 1973 roku, na początku jako referent, następnie jako kierownik w Wydziale Komunikacji w Urzędzie Miejskim w Sochaczewie. W latach 1990 – 1998  pracowała w Urzędzie Rejonowym w Oddziale Komunikacji, a od 1999 roku odkąd wskutek reformy administracyjnej utworzono powiat sochaczewski, nieprzerwanie do końca czerwca br. pełniła obowiązki dyrektora Wydziału Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie. Jest też współzałożycielką Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Wydziałów Komunikacji.

– Przez 45 lat naprawdę wiele się działo. Zaczynałam w epoce maszyn do pisania, liczydeł i prostych rejestrów. Pojazdów było niewiele. W zasadzie często widząc rejestrację, wiedziałam, czyj jest to pojazd. Na przestrzeni lat, ze względu na liczne zmiany, jakie wprowadzało Ministerstwo Transportu, nie można mówić o monotonności. Przeszliśmy kilka poważnych reorganizacji i przeprowadzek. Przepisy wciąż ulegały modyfikacji, zmieniały się technologie – wspomina dyrektor Krystyna Dybiec.

Wicestarosta sochaczewski Tadeusz Głuchowski w imieniu swoim, starosty Jolanty Gonta i całego Zarządu Powiatu, wraz ze skarbnikiem i sekretarzem powiatu podziękowali pani Krystynie za lata rzetelnej, odpowiedzialnej pracy na rzecz Starostwa Powiatowego i mieszkańców powiatu, za wkład w funkcjonowanie tak istotnej dziedziny jak komunikacja i transport. W uznaniu za zasługi wręczyli jej kwiaty i podarunek oraz złożyli najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz realizacji wszystkich zamierzeń i planów w życiu prywatnym podczas zasłużonej emerytury.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

A A A
06-07-2018
godz.11:11
 


nadchodzące wydarzenia

środa, 20.03.2019 r. 2386274 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy