Trwa remont Licealnej - przy muzeum kolei wąskotorowej

Prace rozpoczęli tydzień przed świętami Wielkiejnocy. Pierwsze efekty już widać. Trwa remont ulicy Licealnej. Przebudowa drogi potrwa do końca sierpnia tego roku.

Jeszcze przed wejściem ekipy drogowej prace w ulicy przeprowadził sochaczewski Zakład Wodociągów i Kanalizacji. Budowlańcy w pierwszych dniach prac sfrezowali starą nawierzchnię jezdni i przygotowali pobocza pod budowę drogi, chodników i ścieżek rowerowych. Jak widać na zdjęciach czekają palety z krawężnikami, gotowymi do ułożenia na placu budowy.

Przypomnijmy, że obowiązują objazdy ulicami: Piłsudskiego, Ziemowita i Traugutta. Ulica Wojska Polskiego jest przejedna w obu kierunkach, przylegająca do Licealnej ul. Dąbrowskiego jest ślepa. Remont wykonuje firma Prima z Karwowa. W ramach inwestycji przebudowie ulegnie Licealna na całej długości (379 m) oraz skrzyżowanie z ulicami Traugutta i 15 Sierpnia. Zakres robót budowlanych obejmie przebudowę jezdni (6 m), zjazdów, chodników (2-2,5 m), wykonanie pionowego i poziomego oznakowania ulicy, adaptację terenów zielonych (780 m2) oraz budowę dwukierunkowej ścieżki rowerowej (2 m).

 

A A A
10-04-2018
godz.08:47
 


nadchodzące wydarzenia

środa, 16.01.2019 r. 2304107 odwiedzin

Zapisz się na newsletter

e-mail       sms     wypisz się
polecamy